X Wiosenne Spotkania taneczne – Zamość 2016

zycie_zamoscia_artykul2-300x169Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu bardzo serdecznie zaprasza do udziału w Turnieju Tańca Nowoczesnego „X Wiosenne Spotkania Taneczne – Zamość 2016” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Pan Krzysztof Babisza oraz Prezydenta Miasta Zamość Pana Andrzej Wnuka organizowanego we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zamościu oraz Radą Rodziców MDK w Zamościu.

Turniej Tańca, który odbywać się będzie 2 kwietnia 2016 r. na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu ul. Królowej Jadwigi 8 ma na celu popularyzację tańca nowoczesnego i współczesnego wśród dzieci i młodzieży, wymianę pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą, podwyższenie poziomu artystycznego oraz promowanie utalentowanych tancerzy przez wyłonienie najlepszych zespołów przeglądu.

Warunkiem uczestnictwa w w/w Turnieju jest przesłanie pisemnego zgłoszenia w terminie do 23.03.2016 r.  na adres organizatora: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Kamienna 20,  22 – 400 Zamość lub drogą e mailową: mdkzamosc@poczta.onet.pl

Komisja sędziowska oceniać będzie występy młodych tancerzy w trzech kategoriach tanecznych: I kategoria: Hip – Hop, II kategoria: taniec współczesny, jazz, III kategoria: show Dance, inscenizacje taneczne oraz czterech kategoriach wiekowych: do 8 lat, od 9- 12 lat, od 13 – 15 lat, do lat 19.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej MDK: http://mdk.zam.pl/G-CMS/front/1/archiwum_aktualnosci/x_wiosenne_spotkania_taneczne_zamosc_2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *