Wyścigowy weekend w Cegielnia Wierzchowina k/Żółkiewki

13.08 odbyła się III Runda Pucharu Lubelszczyzny Wschodniej CrossCountry 2023. Przy frekwencji 80 uczestników bardzo dobrze spisali się zawodnicy MX Enduro Zamość.

W najsilniejszej klasie Expert Paweł Bełz pokazał po raz kolejny, że jest zawodnikiem kompletnym i w pięknym stylu objechał wszystkich. Drugi na mecie był Jakub Haftek z 869 Lesko przed Kamilem Gryzio (KKM Kozienice) który tuż przed metą wykorzystał błąd jadącego przez prawie cały wyścig na trzeciej pozycji Łukasza Bełza (MX Enduro Zamość)

W Klasie Kobiet zwyciężyła ponownie Ewelina Czop (MxEnduro Zamość) przed Wiktorią Wytrwał i Karolina Michalczyk. W Hobby 3 miejsce wywalczył Wiktor Miechowiecki (MX Enduro Zamość)

Ostatnia IV Runda PLWCC23 odbędzie się 17.09 w Chełmie na torze w Żoltańcach i tam poznamy zwycięzców całego cyklu zawodów.

W sobotę 12.08 wystartował rajd (250km) EnduroRallyRoztocze w którym zdecydowanie wygrał Grzegorz Antoniak (KKM Kozienice) przed Marcinem Tynowskim i Wojciechem Wołoszyńskim. Foto: Anty’zoom