Monika Mazur policjantka z Zamościa, mistrzynią polskich policjantek w kolarstwie szosowym

Monika Mazur policjantka z Zamościa uczestniczyła w Górskich Mistrzostwach Polski Policji w kolarstwie szosowym. W kategorii policyjnej OPEN kobiet do mety dojechała jako pierwsza, zdobywając tym samym Puchar Komendanta Głównego Policji.

W miniony weekend podczas Tour de Pologne UCI World Tour odbył się wyścig ORLEN Tour de Pologne Amatorów Memoriał Ryszarda Szurkowskiego. W Karpaczu zgromadzili się policjanci z wielką pasją do kolarstwa by rywalizować o tytuł najlepszego w Górskich Mistrzostwach Polski Policji w Kolarstwie Szosowym. Honorowy patronat nad zawodami objął Komendant Główny Policji. Mundurowi oraz inni miłośnicy jednośladów sprawdzali swoją wytrzymałość na wymagających trasach wyścigu.

W tym roku trasa Tour De Pologne Amatorów oraz Górskich Mistrzostw Polski Policji  w kolarstwie o Puchar Komendanta Głównego Policji była zróżnicowana i liczyła 83 kilometry oraz ponad 1850 metrów przewyższeń. W całym wyścigu udział wzięło blisko 2200 kolarzy.

Wśród uczestników była również Monika Mazur – policjantka z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Nasza koleżanka, która już wielokrotnie stawała na podium kolarskich zawodów i tym razem wyścig zakończyła z sukcesem. W kategorii policyjnej OPEN kobiet zdobyła I miejsce na podium i tym samym tytuł mistrzyni polskiej Policji w kolarstwie szosowym.

Puchary i medale najlepszym policyjnym kolarzom wręczył Komendant Główny Policji generalny inspektor Jarosław Szymczyk wraz z zastępcą nadinspektorem Romanem Kusterem oraz organizator wyścigu Czesław Lang.

Monice serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych kolarskich sukcesów.

aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *