Ewelina z Werbkowic wydała książkę “Sen przychodzi nad ranem”

Ewelina Miśkiewicz i jestem autorką dwóch kryminałów oraz sześciu książek obyczajowych. 10 marca miała premierę moja dziewiąta książka zatytułowana “Sen przychodzi nad ranem”, której akcja osadzona jest w Werbkowicach oraz w Lublinie. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Szara Godzina. Obecnie mieszkam w Tarnobrzegu, ale opisywane miejsca są mi znane, pochodzę z Werbkowic, a w Lublinie mieszkałam przez pięć lat.

Opis książki 
Chaos, strach, bezradność, pragnienie miłości, spokoju i prawdy – to wszystko wypełnia umysł Luizy. Kobieta nigdy nie wie, czy ten ją tylko mami, czy też przedstawia rzeczywiste obrazy. Od zawsze miała świadomość, że jest inna. Stara się jednak żyć jak wszyscy wokół: pracuje, ma córkę, przyjaciela. Nieustanne poczucie niepokoju i obawę, że jej życie niedługo się rozpadnie, wzmacnia powtarzający się sen.
Czy jest on kluczem do rozwiązania tajemnicy z dzieciństwa? Czy jej umysł jest bardziej wrogiem czy sprzymierzeńcem? A może wróg tkwi gdzieś na zewnątrz?
Powieść Eweliny Miśkiewicz, przesiąknięta emocjami i tajemnicami, na pewno na długo pozostanie w pamięci czytelnika.
Edycja książki z dużym, wygodnym drukiem do czytania.
Ewelina Miśkiewicz – pochodzi z Werbkowic. Obecnie mieszka w Tarnobrzegu. Autorka dwóch kryminałów i sześciu książek obyczajowych. Absolwentka filologii polskiej ze specjalizacją krytyczno-literacką. Od kiedy postanowiła zostać pisarką, nie wyobraża sobie życia bez tworzenia, dla którego inspiracji szuka we wszystkim, co ją otacza. Odpoczywa, pijąc smaczną kawę, najlepiej w towarzystwie dobrej lektury, w wygodnym fotelu i z kotem na kolanach. W wolnych chwilach udaje się na spacery brzegiem jeziora, w którym również lubi pływać. Jest wegetarianką, kocha zwierzęta.
Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *