Kierujący BMW 39-latek wyprzedzając ciąg pojazdów uderzył w bok Audi

W Lipsku kierujący BMW 39-latek wyprzedzając ciąg pojazdów uderzył w bok Audi, którego kierująca skręcała w lewo na polną drogę. Po zderzeniu samochodów do szpitala z obrażeniami ciała trafiły 4 osoby – kierująca Audi wraz z 16-letnią pasażerką oraz dwie pasażerki BMW w wieku 39 i 10-lat. Apelujemy o ostrożność i przemyślane manewry na drodze.

Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło 14.04. około godziny 17:10 na prostym odcinku drogi wojewódzkiej w miejscowości Lipsko w gminie Zamość.

Na miejscu wypadku policjanci z zamojskiej komendy wstępnie ustalili, że uczestnicy wypadku jechali w kierunku Zamościa od strony Krasnobrodu. Kierujący BMW wyprzedzał jadące przed nim samochody. W tym czasie kierująca Audi jadąc w ciągu wyprzedzanych przez kierującego BMW pojazdów rozpoczęła manewr skrętu w lewo. Kiedy znajdowała się już na lewym pasie ruchu w bok jej samochodu uderzył kierujący BMW.

Audi kierowała 19-letnia mieszkanka gminy Zwierzyniec, razem z nią podróżowały dwie pasażerki w wieku 16 i 24 lat. BMW kierował 39-latek z Zamościa przewoził trzy osoby – 39-latkę oraz dwoje dzieci w wieku 10 i 6 lat.

Po zderzeniu samochodów pomocy medycznej w warunkach szpitalnych potrzebowały 4 osoby. Załogi karetek pogotowia do szpitala przewiozły kierującą i 16-letnią pasażerkę Audi oraz dwie pasażerki BMW w wieku 39 i 10 lat.

Policyjne badanie alkomatem wykazało, że kierujący biorący udział w wypadku byli trzeźwi.

W czasie, gdy na miejscu zdarzenia pracowały służby ruch w tym miejscu był zablokowany, podróżujący tamtędy kierowani byli na zorganizowane przez policjantów objazdy.

Ustalamy dokładny przebieg zdarzenia i apelujemy o przemyślane manewry na drodze. Chwila nieuwagi może doprowadzić do tragicznych w skutkach zdarzeń, ktoś na drodze może stracić zdrowie, a nawet życie.

aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

Advertisements

One thought on “Kierujący BMW 39-latek wyprzedzając ciąg pojazdów uderzył w bok Audi

  • 17 kwietnia 2024 o 10:35
    Permalink

    Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *