Wystawa klocków Lego w Chillout Zamość – już otwarta!

Wystawa Lego® w Zamościu! Gdzie znajdziesz?

Wystawa klocków Lego® w Chillout Zamość (Kilińskiego 75, tuż za Galerią Twierdza) to wydarzenie, na które warto zwrócić uwagę. Na tej niezwykłej wystawie można podziwiać konstrukcje, które składają się z tysięcy klocków (np. Lamborgini Syan – 3696 elementów czy Bugatti Chiron – 3599, Ferrari Daytona – 3778 elementów), tworząc niepowtarzalne dzieła sztuki zainspirowane gwiezdnymi wojnami, ulicą Sezamkową czy limitowanymi edycjami modeli samochodów.

Wystawa Lego® to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć, jak zwykłe klocki mogą stać się twórczym medium, które pozwala na kreowanie niezwykłych konstrukcji. Wśród eksponatów znajdują się modele samochodów , statków kosmicznych, budowle, a także postaci z filmów i gier. Nie brakuje też kultowych konstrukcji inspirowanych popularnymi serialami i filmami, takimi jak Gwiezdne wojny.

Dla kogo jest ta wystawa?

To jednak nie tylko wystawa dla fanów klocków Lego®. To także idealne miejsce dla rodzin i dzieci, które mogą rozbudzić w sobie pasję do klocków Lego®, dowiedzieć się jak zostały skonstruowane poszczególne modele (niektóre z modeli wymagały ponad tygodnia, aby powstały). Obejrzenie tej wystawy do świetna zabawa, która rozwija wyobraźnię i rozbudza miłość do konstruowania.

Organizatorami wystawy są właściciele Chillout Zamość, prowadzący także Edukido – zapewniające zajęcia dla dzieci z klockami Lego®, prowadzone na miejscu oraz w szkołach. 

Wystawa klocków Lego w Chillout Zamość to wydarzenie, które powinno przyciągnąć uwagę miłośników klocków i fanów Gwiezdnych wojen oraz motoryzacji. To także doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną i cieszyć się wspólną zabawą. Choć ekspozycja ma charakter stały, konstrukcje, które na niej się pojawiają ulegają cyklicznym zmianom.

Nie przegap tej okazji i odwiedź tę niezwykłą wystawę już dziś!

 

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *