Dziecięce Poranki Filmowe w Stylowym

1378_840x420Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na nowy cykl spotkań filmowych dedykowany najmłodszym kinomanom. Dziecięce Poranki Filmowe to możliwość zobaczenia ulubionych bohaterów na dużym ekranie. W każdy sobotni i niedzielny poranek o godz. 12.00 zapraszamy najmłodszych widzów na projekcje bajek.
Przez czerwiec – lipiec będą grane trzy tytuły: Tree Fu Tom, Przygody Słoniczki Elli oraz Donopociąg. W każdy weekend nowe odcinki.

Cena biletu 9 zł. Czas trwania ok. 60 minut.

Tree Fu Tom
Tree Fu Tom to seria dla najmłodszych widzów opowiadająca o chłopcu imieniem Tom, jego kompanie Twigsie oraz paczce ich najlepszych przyjaciół. Bohaterowie mieszkają w niezwykłej krainie Treeropolis, pełnej magii, niespodzianek oraz niezwykłych zdarzeń. W każdym odcinku widzowie przeżywają wraz z Tomem nowe przygody. Bohater za każdym razem zachęca najmłodszych, aby naśladowali jego kroki, dzięki czemu może pokonać wszelkie przeciwności. Twórcy serialu bardzo dużo uwagi poświęcili rozwojowi ruchowemu oraz manualnemu dzieci. Dzięki współpracy z grupą fizjoterapeutów najmłodsi widzowie mogą ćwiczyć takie umiejętności jak: świadomość ciała, poczucie równowagi, orientację przestrzenną itp.

Przygody Słoniczki Elli
Przygody Słoniczki Elli to kanadyjska seria dla przedszkolaków tworzona na podstawie książek dwójki autorów: Carmela D’ Amico oraz Steven D’ Amico. Ella, pogodna słoniczka, uwielbia wesołą zabawę. Każdego dnia razem z przyjaciółmi odkrywa zakamarki Wyspy Słoni. Zdarza się, że ich zabawne przygody i próby pomagania innym nie zawsze idą zgodnie z planem. Jednak przy odrobinie wyobraźni, pracy zespołowej oraz z pomocą wyjątkowego, magicznego kapelusza, Ella rozwiązuje codzienne problemy.

Dinopociąg
Akcja serialu Dinopociąg toczy się w prehistorycznym świecie. Bohaterowie odbywają podróż po świecie pełnym dżungli, bagien, oceanów, aktywnych wulkanów, który obfituje w dinozaury oraz inne żywe stworzenia. Za pomocą Dinopociągu, dinozaury odbywają podróże w czasie i przestrzeni. Parowy pociąg, którego kierowcą jest pan Troodon – najbystrzejszy dinozaur, przystosowany jest do przewożenia przeróżnych pasażerów. Okna sprawiają, że nawet sauropodom o długich szyjach podróżuje się w nim wygodnie. Theropody mają pod wystarczająco dużo przestrzeni w wagonie panoramicznym. Natomiast dla dinozaurów żyjących w wodzie jest wagon z akwarium. Dinopociąg objeżdża cały świat dookoła, przemierza oceany i morza śródlądowe, pozwalając odwiedzić prehistoryczne podwodne zwierzęta, jak również dzięki magicznemu tunelowi czasowemu daje możliwość zwiedzenia całej ery mezozoicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *