Zamojskie ZOO już otwarte

Jak czytamy na stronie internetowej ZOO w Zamościu obiekt będzie otwarty już od 19 maja ale będą obowiązywały nowe wytyczne i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szanowni Państwo,

W związku z planowanym otwarciem terenu zoo dla zwiedzających wszystkich naszych Gości prosimy, o zapoznanie się z poniższymi wytycznymi i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

ZASADY ZWIEDZANIA ZOO W CZASIE PANDEMII:

1) Na terenie zoo może przebywać jednocześnie 400 OSÓB. Maksymalna dopuszczalna liczba osób w poszczególnych obiektach to: – żyrafiarnia – 4 osoby – małpiarnia – 10 osób – pawilon dużych drapieżników, terraria i akwaria – 25 osób.

2) W okresie obowiązywania obostrzeń czynna będzie wyłącznie KASA GŁÓWNA  w godzinach 9.00-16.00. Zwiedzający mogą przebywać na terenie zoo do godziny 17.00.

3) Prosimy o dokonywanie płatności przy użyciu KART PŁATNICZYCH.

4) Obowiązuje REZERWACJA TELEFONICZNA pod numerem 84 639 34 70. Rezerwacji można dokonać wyłącznie w dniu planowanej wizyty (należy podać godzinę przybycia).

5) W trakcie zwiedzania należy zachowywać 2-METROWE ODSTĘPY między zwiedzającymi (nie dotyczy osób mieszkających wspólnie).

6) Wejście na teren ogrodu wyłącznie W MASECZKACH OCHRONNYCH.

7) Obowiązuje DEZYNFEKOWANIE RĄK płynem znajdującym się w dozownikach przy kasie głównej oraz przy drzwiach wejściowych do pawilonów.

8) Ze względu na brak możliwości dezynfekcji MOTYLARNIA pozostaje zamknięta do odwołania.

9) Na terenie zoo obowiązuje całkowity ZAKAZ PALENIA.

10) PLACE ZABAW pozostają zamknięte do odwołania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *