Ivo Vuco na spotkaniu autorskim w Książnicy Zamojskiej

7 czerwca 2018 r. o godz. 16.00 w Bibliotece Głównej Książnicy Zamojskiej (ul. Kamienna 20 w Zamościu) rozpocznie się kolejne spotkanie literackie. Jego gościem będzie, urodzony w Zamościu, pisarz i scenarzysta Ivo Vuco, autor m.in. powieści obyczajowej z
mocnymi wątkami sensacyjno-kryminalnymi „Synonim zła” oraz biograficznej książki o Grzegorzu Stelmaszewskim „Złodzirej”.

Zapraszamy na spotkanie z autorem, podczas którego opowie on o swoich książkach i tematach, o których pisze, a także o tym co, poza miejscem urodzenia, łączy go z Zamościem. Będzie można również nabyć książki pisarza wraz z autografem.
Ivo Vuco (ur. w 1977 r.), pisarz beletrystyczny, scenarzysta i copywriter. Mieszkał, uczył się i pracował w Polsce, USA oraz Irlandii. Od 2010 roku żyje i tworzy w Warszawie. Napisał: „Synonim zła” (2012), „Złodzirej” (2017), „Rebeliant” (2018). Na październik 2018 roku
planowana jest premiera najnowszej jego książki „Z motyką na słońce”. Zafascynowany maratonami, przemierza świat uczestnicząc w długodystansowych biegach. Ambasador UNESCO w walce ze światowym analfabetyzmem, fundator portalu recenzenckiego HULTAJ LITERACKI.

arkusz 100×70

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *