Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego I LO w Zamościu, w zamojskim Parku Miejskim posadzono wczoraj (21czerwca) cztery sadzonki lip. Dzięki akcji „Zielona szata miasta” młodzież włączyła się w działania ekologiczne prowadzone w Zamościu, by wspólnie zadbać o ekologię i ochronę środowiska.