Zlot fanów Minionków już w najbliższą sobotę w Zamościu

plakat-A1_minionki-zamośćJuż w najbliższą sobotę Galeria Lwowska w Zamościu zaprasza na spotkanie z bohaterami kinowego hitu – Minionkami. Przez cały dzień na dużych i małych fanów tego filmu czekać będą konkursy z nagrodami oraz liczne atrakcje, które przeniosą wszystkich uczestników do filmowego świata bohaterów bajki.

Spotkanie z Minionkami rozpocznie się 5 grudnia o godzinie 13:00. Wydarzenie to będzie niepowtarzalną okazją, aby spędzić cały dzień z bohaterami filmu: Stuardem, Kevinem i Bobem. Dla odwiedzających przygotowano mnóstwo konkursów z nagrodami oraz wyjątkowe atrakcje prowadzone przez animatorów.

Na najmłodszych czekać będzie kilka stref tematycznych, które pozwolą przenieść się do krainy Minionków. Jedną z przygotowanych atrakcji jest atelier fotograficzne z Minionkami oraz stanowiskiem Green Box. Dzięki nim, najmłodsi fani będą mogli znaleźć się w Nowym Yorku w Alei Gwiazd i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z bohaterami filmu.

W galerii Carrefour odbędzie się również Wielkie Przyjęcie u Draculi, podczas którego uczestnicy zabawy będą mogli poddać się profesjonalnej filmowej charakteryzacji, aby wyglądać jak filmowe Minionki. W strefie Minionkowych Przysmaków natomiast, wszystkie łasuchy będą miały szansę przygotować swoje wyjątkowe, żółte ciasteczko, a w strefie Minionkowych Przygód – wziąć udział w karmieniu głodnego Minionka bananami.

W trakcie eventu odbędzie się również wiele konkursów. Główny będzie polegać na policzeniu ilu filmowych bohaterów znajduje się aktualnie w galerii Carrefour. Osoba, która poda ich prawidłową ilość, ma szanse wygrać tablet w Minionkowej obudowie. Dodatkowo na każdym stanowisku będzie można zdobywać punkty za udział w atrakcjach. Co godzinę, osoby z największą ich ilością wpisaną na minionkowym dyplomie, otrzymają nagrody, m.in.: zegarki, breloczki, koszulki, gogle lub pendrive’y z Minionkami.

Wszystkie zaplanowane atrakcje dla gości są bezpłatne. Spotkanie z Minionkami w Galerii Lwowskiej w Zamościu potrwa w sobotę do godz. 18.00.

—–
O Carrefour
Właścicielem i zarządcą Galerii Lwowskiej w Zamościu jest Carrefour Polska, multiformatowa sieć handlowa, pod której szyldem działa obecnie ponad 750 sklepów w takich formatach jak: hipermarkety, supermarkety oraz sklepy osiedlowe. Spółka jest również właścicielem i zarządcą sieci centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz kilkudziesięciu stacji paliw.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *