Twórcze warsztaty w ZDKu

Koralik do koralika czyli twórcze i fantastyczne tworzenie ozdób z koralików Hamato to warsztaty, które już 1 grudnia odbędą się w Zamojskim Domu Kultury.

Będzie to piąte spotkanie w ramach projektu „Za horyzont wyobraźni”. Tym razem uczestnicy zarówno mali, jak i duzi, będą mogli spróbować swoich sił przy tworzeniu ozdób z koralików Hama.

Uczestnicy podczas nich stworzą jedną z najbardziej magicznych postaci retro gier video czyli przesympatycznego grzybka z Super Mario Bros (podkładkę). Gotowego grzybka po warsztatach będzie można zabrać do domu.  Ponadto będzie się można dowiedzieć jak stworzyć inne wzory w tym kwiatki czy serduszka . Prace będą tworzone przy pomocy żelazka co przy okazji sprawi że młodzi uczestnicy posiądą niezbędna wiedzę z zasad bezpiecznego posługiwania się sprzętem. Żelazko będzie obsługiwane przez organizatorów, a wszystkie materiały niezbędne do pracy zapewniają organizatorzy.

Warsztaty są bezpłatne, ale liczba miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy trwające do 30 listopada pod telefonem 517750880 – Artur Harasim.

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Kuśmierczuk – viceprezes Zamojskiego Stowarzyszenia Kulturalnego „Czerwony Smok”, współorganizator Zamojskich Spotkań z Fantastyką, koordynator Zamojskich Ferii z Fantastyką. Animator kultury, miłośniczka dobrej książki oraz gier planszowych. Poszukiwaczka hobby idealnego oraz  ogrodnik z powołania.    

Miejscem warsztatów będzie Zamojski Dom Kultury przy ul. Partyzantów 13, sala nr 5/kawiarnia na parterze. Termin warsztatów to niedziela, 1 grudnia, godz. 17:30.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *