Pokaż się na V Przeglądzie Fotografii Zamojskiej

Do końca marca można nadsyłać zdjęcia do kolejnej edycji przeglądu nad którym honorowy patronat sprawuje Prezydent Miasta Zamość oraz Fotoklub RP-Stowarzyszenie Twórców.

V Przegląd Fotografii Zamojskiej adresowany jest do fotografów zajmujących się fotografią zawodowo i amatorsko, niezależnie od wieku, doświadczenia i zainteresowań. Warunkiem jest jednak to aby osoby mieszkały w Zamościu lub były związane z Zamojszczyzną.

Piąty Przegląd odbywa się pod hasłem „Pokaż się” i nie jest ograniczony tematycznie.  Głównym jego celem jest integracja i promocja środowiska fotografików działających na terenie Zamojszczyzny.
Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 fotografie pojedyncze lub ułożone
w 1 zestaw. Zdjęcia należy nadsyłać w formie elektronicznej na adres e-mail: mchfoto@wp.pl
Każde zdjęcie należy wysłać w postaci osobnego pliku. Pliki w formacie JPG. Plik powinien być przygotowany do druku w formacie 30 x 45 cm. Każdy plik powinien posiadać objętość nie większą niż 5 MB i rozdzielczość 300 DPI. Każdy plik musi być podpisany wg wzoru NAZWISKO_IMIĘ_TYTUŁ PRACY_01.
Do nadesłanych prac należy dołączyć imię i nazwisko autora, adres, adres e-mail, telefon kontaktowy.

Więcej informacji w załączonym poniżej regulaminie

V PRZEGLAD FOTOGRAFII ZAMOJSKIEJ

Termin wystawy prac zaplanowano na 15 maja na  godz. 17.00 w Zamojskim Domu Kultury.

Przegląd realizowany jest w ramach zadania Zamojska Galeria Fotografii „Galeria Mała” przez Zamojską Grupę Fotograficzną Grupę Twórczą działającą w Stowarzyszeniu Kultura dla Zamościa i Zamojski Dom Kultury. Projekt dofinansowany jest przez Miasto Zamość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *