Najmłodsza reporterka na świecie już 19 kwietnia w Zamościu

nelaNela mała reporterka jest prawdopodobnie najmłodszą dziennikarką na świecie.   Podróżuje po najmniej dostępnych zakątkach Ziemi. O swoich pasjonujących przygodach opowiada we własnym programie „Nela Mała Reporterka” emitowanym w TVP ABC.

„Nela to sympatyczna dziewczynka, którą uwielbiają dzieci. Małych czytelników pasjonują jej przygody, z zapartym tchem opowiadają mam jak Nela głaskała tygrysy w Tajlandii czy łowiła piranie w Amazonii. Myślę, że spotkanie z swoją ulubioną bohaterką może być dla dzieci inspirującym doświadczeniem”- opowiada Artur Harasim organizator spotkania.

Spotkanie z Nelą odbędzie się 19 kwietnia br. o godzinie 16.00 w centrum handlowym „Twierdza”.  W ramach spotkania odbędzie się także konkurs ze znajomości programu oraz książek opowiadających o podróżach małej podróżniczki. Mali słuchacze mogą liczyć na słodkie upominki.

„Większych czytelników zapraszamy także 26 kwietnia br. o godzinie 16.00 na spotkanie autorskie z Panią Bożeną Gałczyńska-Szurek  autorką m.in. książki „Wieczność bez Ciebie”- podkreśla organizator.

Organizatorami spotkania są Księgarnie Matras, Galeria Handlowa Twierdza oraz Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *