Nadchodzą 40. Zamojskie Dni Muzyki

Już w następny weekend (21/22 września) w Zamościu odbędzie się wydarzenie muzyczne o bogatej tradycji i historii organizowane przez Orkiestrę Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego.

Zainicjuje je już w sobotę, 21 września Koncert Kameralny w wykonaniu Barbary Rabiegi z zespołem w sali koncertowej Orkiestry. Koncert będzie biletowany a wejściówki będzie można zakupić w siedzibie Orkiestry.

Natomiast na niedzielę (22 września)  o godz. 18 odbędzie się Koncert Galowy w ramach którego po raz pierwszy w naszym regionie będzie można uczestniczyć w projekcji filmu „Halka” z 1930 roku. To film niemy z 1930 w reżyserii Konstantego Meglickiego. Opowieść o miłości, trudnych wyborach i rodzinnej tragedii. W Klubie 3. Batalionu Zmechanizowanego w Zamościu (Garnizonowy Klub Oficerski) Orkiestra im. Karola Namysłowskiego w Zamościu wykona muzykę na żywo wraz z chórami z Zamojszczyzny.

Namysłowiakom, pod batutą Adama Banaszaka towarzyszyć będą utytułowani soliści: Mariusz Godlewski, Natalia Rubiś i Tomasz Kuk.

Miejscem wydarzenia będzie Klub Batalionowy przy ul. Piłsudskiego 36.

Wstęp na koncert  z darmowymi wejściówkami które będzie można nabyć jedynie przez osobisty odbiór, od wtorku 17 września.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *