Mikołajki w Stylowym – 06.12.2015

mikolaj-2015Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na spotkanie ze Świętym Mikołajem 6 grudnia 2015. W mikołajkowym repertuarze projekcje filmów: „Święty Mikołaj dla wszystkich”, „Dobry dinozaur”, „Proszę słonia”, „Bella i Sebastian 2”. Wizyta Świętego Mikołaja zaplanowana jest w godzinach 11:30-18:30 w holu głównym CKF Stylowy. Z Mikołajem będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, a grzeczne dzieci otrzymają słodki upominek.

DOBRY DINOZAUR 2D/3D

Disney–Pixar zaprasza na wielką wyprawę do świata dinozaurów. Pewnego dnia młody, strachliwy Apatozaur Arlo wpada do rzeki i zostaje porwany przez jej nurt. Starając się znaleźć drogę powrotną do domu, zaprzyjaźnia się z małym jaskiniowcem o imieniu Bąbel.

ŚWIĘTY MIKOŁAJ DLA WSZYSTKICH

Już niedługo Gwiazdka – czas prezentów dla wszystkich dzieci. Ale co ze zwierzakami? Czy Mikołaj o nich zapomniał? A może po prostu o nich nie wie? Trzy młode zwierzaki postanawiają to zmienić i wyruszają na spotkanie z Mikołajem. Niosą ze sobą listę prezentów dla całej gromady swych przyjaciół.

BELLA I SEBASTIAN 2

Kontynuacja świetnie przyjętej w całej Europie (ćwierć miliona widzów w Polsce!) ekranizacji bestsellerowej powieści dla młodzieży. Historia niezwykłej przyjaźni chłopca i psa wkracza na nowy etap pełen emocjonujących przygód i wzruszających odkryć.

PROSZĘ SŁONIA

Proszę słonia” wraca do kin w doskonałej jakości. Film uzyskał nowe życie dzięki cyfrowej rekonstrukcji obrazu i dźwięku. Ciepła, zabawna, mądra historia uwielbiana nie tylko przez najmłodszych kinomanów. To idealny film dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Bilety: filmy 2D – 15 zł (ulg.), 17 zł (norm.), filmy 3D – 17 zł (ulg.), 20 zł (norm.), filmy: „Święty Mikołaj dla wszystkich” oraz „Proszę słonia” – 10 zł (ulg.), 12 zł (norm.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *