Karate i sztuki walki jako sposób spędzania czasu wolnego młodzieży

Ruszają zapisy do udziału w projekcie „Karate i sztuki walki jako alternatywny sposób spędzania czasu wolnego młodzieży” realizowanego przez Zamojski Klub Karate Tradycyjnego przy współpracy z Liceum Ogólnokształcącym Centrum Szkół Mundurowych w Zamościu.

Zajęcia będą się odbywać w Liceum Ogólnokształcącym Centrum Szkół Mundurowych Zamość, przy ul. Sienkiewicza 22a.

Projekt ma zachęcić młodych ludzi do dbania o kondycję fizyczną i prowadzenia zdrowego trybu życia- to główny cel, jaki stawiają przed sobą organizatorzy zajęć. Dla uczestników zaplanowano treningi karate i sztuk walki, spotkania z pedagogiem, doradcą zawodowym i pielęgniarką. Będzie to okazja do rozmowy na temat wyboru ścieżki kariery zawodowej czy ułożenia planu dietetycznego.

Treningi karate i sztuk walki z elementami AikiJujutsu i Koryu Karate, będą się odbywać z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu m.in.worki, tarcze, rękawice, kaski. Uczestnicy poznają m.in. ciosy, kopnięcia, dźwignie.

Zajęcia będą się odbywać w godzinach popołudniowych. Liczba miejsc jest ograniczona, pierwszeństwo w naborze mają osoby uczące się w zamojskich szkołach gimnazjalnych lub licealnych. Zapisy i informacje pod numerem telefonu 662 09 88 13.

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Zamość w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *