Brathanki w Zamościu! – 15.08.2015

brathanki_banner
Zespół BRATHANKI będzie gwiazdą Gali Finałowej 3. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”. Przed koncertem poznamy tytuły filmów, które zdobędą statuetkę Zamość Perła Renesansu oraz Nagrodę Publiczności. Gala odbędzie się 15 sierpnia 2015 o godz. 20:00 na Rynku Wielkim w Zamościu.

„Spotkania z historią” to festiwal prezentujący najnowsze polskie filmy dokumentalne i reportaże o tematyce historycznej. Jego 3. edycja odbędzie się w Zamościu w dniach 12-15 sierpnia 2015. Na program tegorocznego festiwalu składają się: konkursowe pokazy filmowe, projekcje plenerowe na Rynku Wielkim, spotkania z twórcami filmowymi, wieczór karaoke z piosenką historyczną, warsztaty historyczne z Adamem Sikorskim, wystawy muzealne i fotograficzne, kiermasz książek, spotkania z pisarzami, rekonstrukcje historyczne.

Na wszystkie wydarzenia festiwalu wstęp wolny. Szczegółowy program: www.zamoscfilmfestival.pl

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Miasta Zamość, TVP Historia i Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. Współorganizatorem przedsięwzięcia jest: Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A., Muzeum Historii Polski. Sponsorzy: Perła. Browary Lubelskie S.A., Agencja Nieruchomości Rolnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *