181 dni przez Amerykę Południową

Zamojskie Towarzystwo Turystyczne zaprasza 23 lutego 2017 na niebywałą okazję – spotkanie z podróżnikiem. Damian Wolf Wagabunda, a w zasadzie Damian Lemański zaprasza na film 181 Samotnie przez Amerykę Południową.

Spotkanie odbędzie się 23 lutego 2017 w czwartek o godz.19.00 w Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej Luneta – wstęp wolny

Damian Wolf Wagabunda, a w zasadzie Damian Lemański (pseudonim przyjął na znak rozpoczęcia nowego etapy w życiu – nowe imię = nowe życie) – pochodzi z Korsz na Mazurach. Urodził się w 1985 roku. Po liceum szukając swojego miejsca w świecie był w Zakonie Franciszkańskim oraz w wojsku. Jednak to nie było to za czym tęskni jego serce. W 2006 roku wyjechał do Warszawy, by uczyć się umiłowanej fotografii. Początki były trudne. Imał się różnych zajęć, by móc zostać w stolicy. W 2011 roku, gdy już nie musiał się martwić o pieniądze, gdy zaczął dostawać atrakcyjne zlecenia fotograficzne, przestraszył się, że jeszcze za bardzo przyzwyczai się do tego wygodnego życia i zanim się obejrzy umrze w tym mieście. Dlatego też postanowił zrealizować marzenie i wyjechać gdzieś daleko, gdzie będzie mógł się sprawdzić i doznać prawdziwej wolności.
Nie chce by życie było zbyt łatwe. Pragnie by go zaskakiwało i uczyło. Chcę podążać za czystymi pragnieniami serca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *