„Za Horyzont Wyobraźni” czyli pierwsza odsłona fantastycznych spotkań w Zamościu

Polska Fantastyka  – co warto przeczytać to hasło spotkania literackiego, które już w środę, 17 kwietnia odbędzie się w Zamojskim Domu Kultury.

Polska fantastyka to temat szeroki i głęboki. Autorów znanych i lubianych jest już wielu a debiutantów jeszcze więcej. Jeśli chcesz odnaleźć się w tym bogatym panteonie przyjdź na pierwsze spotkanie z serii „Za Horyzontem Wyobraźni – Spotkania Fantastyczne.”

O autorach polskiej fantastyki i ich książkach opowie Artur Harasim – zamojski księgarz, animator kultury, wieloletni koordynator Zamojskich Spotkań z Fantastyką, emerytowany Prezes Zamojskiego Stowarzyszenia Kulturalnego „Czerwony Smok”.

Na spotkaniu pojawi się temat 30 polskich autorach literatury fantastycznej. Nie zabraknie klasyków i lokalnego kolorytu.  Jedna z atrakcji będzie konkurs, w ramach którego będzie można wygrać atrakcyjne nagrody książkowe.

Spotkanie kierowane jest nie tylko do fanów fantastyki, ale także tych którzy są ciekawi czegoś nowego, bo być  może zaszczepią w sobie miłość właśnie do tego gatunku, lub do tych którzy po prostu się nudzą.

Wstęp na wydarzenie, które rozpocznie się o godz. 17:30 jest wolny. Odbędzie się ono w Sali Kawiarni na parterze.

Projekt współfinansowany jest przez Miasto Zamość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *