Remont na ulicy Piłsudskiego w Zamościu, 25-30.08.2014 r.

zycie_zamoscia_artykulW dniach 25 – 30 sierpnia trwać będą prace remontowe na ulicy Piłsudskiego na odcinku od ul. Ciepłej w kierunku starówki do wysokości sklepu PSS „Społem”. Prace rozpoczną się w poniedziałek 25 sierpnia w godzinach popołudniowych (ok. godz. 18.00).

W pierwszym etapie prac remontowana będzie nawierzchnia na pasach od ul. Ciepłej  do skrzyżowania z ul. Sadową. Ruch odbywać się będzie zawężoną jezdnią dwoma pasami ruchu zgodnie z oznakowaniem.  Następnie prace wykonywane będą na odcinku od skrzyżowania z ul. Peowiaków do skrzyżowania z ul. Ciepłą. Trzeci etap prac prowadzony będzie na odcinku od skrzyżowania z ul. Peowiaków i Sadową w kierunku starówki na odcinku o długości blisko 60 m. Ruch kierowany będzie objazdami ulicami Okrzei , Dzieci Zamojszczyzny, Sadową, Królowej Jadwigi.

Remont ma na celu poprawę stanu technicznego nawierzchni. Bardzo prosimy kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie się do znaków. Szczegółowych informacji dotyczących prowadzonych prac udziela Zarząd Dróg Grodzkich w Zamościu.

Materiał nadesłany przez:
Biuro Promocji, Informacji i Obsługi Inwestora
Urzędu Miasta Zamość
www.zamosc.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *