JACEK DEWÓDZKI & KONTRABANDA – koncert „Nałogi – droga do nikąd”

„Nałogi – droga do nikąd” to tytuł koncertu w wykonaniu zespołu „JACEK DEWÓDZKI & KONTRABANDA”, który odbył się 10 grudnia 2015 r. o godz. 13.00 w Zamojskim Domu Kultury. Wykonawców przedstawił i zapowiedział dyr. ZDK Janusz Nowosad.

Połączenie opowieści, dialogu z młodzieżą i muzyki sprawia, że program profilaktyki uzależnień w niezwykle ciekawy, niekonwencjonalny jak również przystępny sposób dotyka wielu zagadnień, które z każdym dniem stają się coraz większym problemem młodych ludzi. Dzieci i młodzież, jeszcze możemy uratować przed zgubnym wpływem używek (papierosy, alkohol, narkotyki i inne). Nigdy nie jest za późno, by próbować !!!

Jacek Dewódzki jako wieloletni wokalista zespołu DŻEM opowiadał zebranej młodzieży o historiach z którymi się spotkał. Opowiadał historie muzyków, aktorów i ludzi na ,, górze” do czego może doprowadzić picie alkoholu, branie narkotyków i wszystkich używek. Powiedział również ,że można żyć bez tego i cieszyć się życiem i każdym dniem.

Jacek Dewódzki – kompozytor, autor tekstów i wieloletni wokalista zespołu DŻEM. Z wykształcenia pedagog, nauczyciel Edukacji dla Bezpieczeństwa. Działacz w placówkach opiekuńczo – wychowawczych oraz placówkach dla niepełnosprawnych.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie II LO, Halej K.T.Z. S.C. Prywatne Technikum Hotelarskie,Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP, Gimnazjum nr.1 i nr.3 oraz V- ce Prezydent Magdalena Dołgan,  Dyrektor Wydziału Oświaty: Agnieszka Kowal, Dyr.Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Krzysztof Rusztyn.

” Dewódzki Electric Experience”
Grzegorz Pawelec – bas
Tomasz Kacprzak – perkusja
Andrzej Paprot – gitara
Jacek Dewódzki – śpiew

Realizatorem dźwięku na koncercie był Mariusz Heń Seńko zaś operatorem światła Adam Karpowicz.( ZDK )
Fotorelacja Janek CiosJACEK DEWÓDZKI & KONTRABANDA – koncert „Nałogi – droga do nikąd”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *