Zamość – ks. prof. Dariusz Oko o zagrożeniach dzisiejszego świata

Akademia Zamojska i Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej zaprosiło na Wykład pt. „Kryzys Kościoła w Niemczech jako wielkie ostrzeżenie dla Kościoła w świecie i w Polsce” ,który wygłosił ks. prof. Dariusz Oko. Wykład odbył się 15 czerwca o godz. 18 w kościele rektoralnym pw. św. Katarzyny w Zamościu po mszy św.

Cykl wykładów „Akademia Zamojska dla rodziny” jest wspólnym przedsięwzięciem Uczelni oraz Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Wykłady odbywają się w każdą trzecią środę miesiąca. O osobie księdza Dariusza Oko pisaliśmy TUTAJ

Przywiozłem do was publikacje aby bronić się przed takimi wpływami na wzór kardynała Wojtyły – powiedział Ks. prof. Dariusz Oko. . Pierwsza to DYKTATURA GENDER / Czym jest tak często przywoływany w mediach gender? Przedstawiamy rodowód, idee, zasady funkcjonowania i cele tego zjawiska., kolejna to NAUKA MÓWI NIE /Ta książka to bezcenna odtrutka na zalew homoseksualnej propagandy./ i ostatnia LAWENDOWA MAFIA, która jest trudnym tematem w Kościele.

Widać że tutaj w Zamościu żyją ludzie należący do najbardziej wierzących w Polsce i to tym bardziej jest tutaj radość i zaszczyt przyjechać. Ja też czerpię stąd siły nadziei od państwa, widząc tak wspaniałych ludzi, ale i tak jak mówiłem na tym świecie, zawsze to co dobre jest zagrożone. To dlatego zapewne nasz Pan Bóg dopuszcza działanie Lucyfera i innych jego sług, no chyba a jedna z przyczyn zapewne jest taka, żebyśmy się rozwijali, żebyśmy byli pobudzenie do rozwoju podobnie jest z drapieżnikami w przyrodzie, że my ludzie jak byśmy nie byli zagrożeni to moglibyśmy tak zasnąć w takim letargu, jakimś wygodnictwo jak się dzieje na zachodzie a szatan to jest trochę jak taki szczupak w stawie który goni ryby aby nie zostały się, co jest jedną z funkcji przypuszczam. Tak jest niestety, że dobro jest ciągle zagrożone i tak będzie. Ukraina jest zagrożona, ludzie żyli normalnie jak inni, nagle ktoś ich życie zamienił w piekło, milionów ludzi. Wydawało nam się naiwnie że to niemożliwe, że tak nie będzie, a widzimy że już jest trzecia wojna światowa, nie wiadomo jak się skończy i tak jak jest zagrożona Ukraina, tak jest zagrożona rodzina, szczególnie rodzina.  Matka Boża w Fatimie miała powiedzieć, że ostateczna walka, największa walka rozstrzygnie się o rodzinę, i jej przepowiednia się potwierdza. Bo papież Benedykt mówił, że genderyzm jest jeszcze gorsza od Marksizmu, no to może być szokujący, ale on ma rację, to jest największy intelektualista na tronie papieskim bo gender uderza jeszcze w rodzinną kolebkę człowieczeństwa. Jak zniszczymy rodzinę, zniszczymy człowieka i to już widać na zachodzie.

Generalnie widzimy jak ze świętej rodziny wychodzą święci ludzie, na przykład z rodziny Świętej Tereski Małej, kilka sióstr zakonnych także rodziców beatyfikowano, albo nasi Ledóchowscy. Dwie święte siostry zakonne które zakładają zakony, generał jezuitów, generał wojska polskiego to jacy byli rodzice, ich też można by beatyfikować. ale też z drugiej strony wiemy jak patologię rodziny się dziedziczy. 80% przestępców pochodzi z przestępczych rodzi, jak bardzo rodzina nas kształtuje. 80% ,no mówi nam co się dzieje jeżeli zniszczymy rodzinę jak ciężko odbudować człowieczeństwo. Widzimy to w  kulturach które żyją w jakichś slamsach, gettach widzą 100 metrów dalej jak ludzie żyją normalnie, ale nie są w stanie zrobić tego skoku. Z pokolenia na pokolenie dziedziczy się, patologia, przestępczość, brak pracy, brak rodziny. Zniszczenie rodziny jest zniszczenie fundamentów człowieczeństwa i nasi przeciwnicy to wiedzą, Oni wiedzą że kiedyś myli władzę nad światem jako marksiści, komuniści to przegrali, w niektórych krajach na przykład jak u nas. to szybko nastąpiła odbudowa, dlaczego bo nie zniszczyli rodziny, bo rodzina nawet się wzmocniła, stała się azylem wobec tej przemocy społecznej i,że ze  zdrowych rodzin wyszli zdrowi ludzie, którzy szybko odbudowali Polskę po zniszczeniach komunizmu i oni tego błędu nie chcą powtórzyć, dlatego atakują rodzinę, dlatego ich główny atak idzie na rodzinę, dlaczego dzieci chcą namawiać do seksu, dzieci w szkole i przedszkolaki, żeby ich zniszczyć. Zgodnie z radą Wilhelma Reicha ich ojca duchowego, nie atakuj kościoła wprost ale seksualizujcie dzieci a reszta przyjdzie sama. Chodzi o to żeby dzieciom Boga zastąpić seksem, żeby dla nich jedynym bogiem był seks i to ich blokuje w rozwoju, to czyni ich niezdolnymi do rozwoju osobowego, do życia w małżeństwie i rodzinie to są główne ich założenia.To jest śmiertelne zagrożenie dla naszego Kościoła i nasze cywilizacji.

Cała sprawa o Kościele niemieckim wybuchła około  jedenastu miesięcy temu po publikacji książki Lawendowa mafia. Ks.Rothe był v-c rektorem w Sankt Pölten  pod jego rządami seminarium tam stało się Sodomą i Gomorą, dosłownie w komputerach znaleziono najgorszą pornografię dziecięcą ze scenami gwałtów na dzieciach i seksu z dziećmi, tak wyglądało seminarium pod jego rządami,. no ale można wszystko no może poza pedofilią i i to jest obraz tego co się dzieje w kościele niemieckim. Ks.Rothe jest obrazem kościoła niemieckiego, dlatego ta droga synodalna jest to droga do Sodomy i Gomory i to jest jakiś dobry efekt tego procesu że on był jakby zderzeniem z kościołem męczenników. Bo też popiera mnie Kościół ukraiński, tam miałem wiele wykładów, biskup Radosław Zmitrowicz, czy słowacki biskup Jan Orosch, który ma szczególnie problemy z lawendową mafią po swoim poprzedniku Bezaku i tam wydano moją książkę po słowacku, już drugie wydanie tej książki wyszło z dodatkiem o procesie. Ks.Rothe jest najlepszym potwierdzeniem tej książki.Jeden ksiądz homoseksualny do sześcianu, robi wszystko żeby wsadzić do więzienia trzech normalnych księży profesorów, dwóch Niemców i Polaka, to trzeba jeszcze jakichś dowodów co to jest lawendowa mafia? który po uszy żyje w rozpuście homoseksualnej i normalnych profesorów chce wsadzić do więzienia a gorzej niż Judasz, Judasz żałował a on był zmartwiony że przegrał właściwie ten proces. To jest ostrzeżenie przed kościołem niemieckim, bo to co się tam dzieje to jest jakby druga reformacja, nawet gorzej to jest właściwie to co oni robią to jest padnięcie na kolana przed gender. Oni nie słuchają Boga, Chrystusa tylko słuchają ideologii gender. Oni chcą dokładnie gender, homoideologię wprowadzi do Kościoła.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *