Najlepsi 2017 – Nagrody dla uczniów i nauczycieli

22 czerwca 2017 r. o godzinie 10.00 w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu odbyła się uroczystość podsumowująca konkursy i olimpiady roku szkolnego 2016/2017 – „Najlepsi 2017”.

Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk wraz z Zastępcą Andrzejem Zastąpiło wręczyli Nagrody Prezydenta Miasta Zamość (statuetki, książki i dyplomy) 128 dzieciom i uczniom przedszkoli, szkół i placówek funkcjonujących na terenie miasta Zamość. Prezydent docenił szczególne osiągnięcia w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach artystycznych, uzyskanie tytułu laureata lub finalisty w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów oraz szczególne osiągnięcia w ogólnopolskich i międzynarodowych olimpiadach przedmiotowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Trzech uczniów, wielokrotnych laureatów, otrzymało statuetki „Optimus Optimorum 2017” (Najlepszy z Najlepszych). Prezydent wyróżnił 86 nauczycieli, którzy z ogromnym zaangażowaniem wspierali swoich uczniów wiedzą i doświadczeniem i przyczynili się do ich sukcesu.

W uroczystości uczestniczyli: Przewodniczący Rady Miasta Zamość Jan Wojciech Matwiejczuk, Radni Rady Miasta Zamość, dyrektorzy i nauczyciele zamojskich szkół i placówek a także rodzice nagrodzonych dzieci i uczniów.

Organizowanie imprezy wręczania Nagród Prezydenta Miasta Zamość jest formą wspierania edukacji uzdolnionych uczniów, których wiedza i osiągnięcia wykraczają poza wymagania programowe szkół.
Organizatorem imprezy był Wydział Oświaty Urzędu Miasta Zamość.

LISTA  LAUREATÓW

Statuetki Optimus Optimorum roku szkolnego 2016/2017 otrzymali:
1 Wojciech Jasiński Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
2 Krzysztof Łoza I Liceum Ogólnoształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
3 Ilona Rębisz I Liceum Ogólnoształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

Wyróżnieni uczniowie – Szkoły Podstawowe
1 Anna Figurska Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
2 Kamila Gradowska Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
3 Jakub Antoni Juściński Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
4 Jakub Antoni Juściński Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
5 Natalia Aniela Kurczuk Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
6 Marta Łukasik Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
7 Marta Łukasik Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
8 Maja Kinga Manerowska Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
9 Kinga Natalia Piasecka Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
10 Marta Grajeta I Społeczna Szkoła Podsatwowa im. Unii Europejskiej w Zamościu
11 Anna Marta Wojtkowska I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu
12 Paweł Mróz Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu
13 Paweł Mróz Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu
14 Magdalena Malicka Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu
15 Bartosz Pieczykolan Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Zamościu
16 Martyna Sołoducha Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Zamościu
17 Krzysztof Stanisław Bielecki Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu
18 Mateusz Maurycy Bogiel Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu
19 Maja Grabarz Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu
20 Oliwia Obydź Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu
21 Harley Di Cesare Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zamościu
22 Filip Wachowicz Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zamościu
23 Natalia Podolak Zespół Szkół nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu
24 Natalia Podolak Zespół Szkół nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu
25 Agata Blanka Budzyńska Zespół Szkół nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu
26 Jakub Adam Cieślak Zespół Szkół nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu
27 Damian Jarosław Krzywonos Zespół Szkół nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu
28 Kacper Wdowiak Zespół Szkół nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu
29 Dawid Ziemian Zespół Szkół nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu
30 Julia Buchajczuk Zespół Szkół nr 6 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Zamościu
31 Klaudia Różańska Zespół Szkół nr 6 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Zamościu

Gimnazja
1 Kinga Kaszyca Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
2 Patrycja Mydlak Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
3 Igor Raczkiewicz Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
4 Sebastian Salej Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
5 Wiktor Wachowicz Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
6 Kamila Zych Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
7 Sandra Kupryjaniuk Gimnazjum nr 2 im. Jana Zamoyskiego XVI Ordynata w Zamościu
8 Kamila Śledź Gimnazjum nr 2 im. Jana Zamoyskiego XVI Ordynata w Zamościu
9 Wiktoria Tochman Gimnazjum nr 2 im. Jana Zamoyskiego XVI Ordynata w Zamościu
10 Piotr Adam Bartosiewicz Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
11 Maksymilian Gordon Franczak Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
12 Wojciech Jasiński Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
13 Kinga Lal Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
14 Karol Mazurek Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
15 Alicja Barbara Olborska Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
16 Karolina Marta Pawliszak Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
17 Arkadiusz Plewa Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
18 Wiktoria Karolina Skowron Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
19 Julia Waśko Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
20 Jakub Żerebiec Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
21 Jakub Adamski Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Zamościu
22 Norbert Zachajczuk Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Zamościu
23 Przemysław Dybcio I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
24 Philip Timothy Hart I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
25 Mateusz Janiak I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
26 Zuzanna Kotlińska I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
27 Przemysław Kacper Lewandowski I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
28 Martyna Olga Pawluk I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
29 Kamil Rusztyn I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
30 Julia Sawicka I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
31 Jakub Wituch I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
32 Paulina Łopuszyńska Katolickie Gimnazjum im. Św. Ojca Pio z siedziba w Zamościu
33 Weronika Piotrowska Katolickie Gimnazjum im. Św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu
34 Marcin Sokołowski Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu
35 Karol Duda Zespół Szkół nr 3 – Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
36 Julia Zawisza Zespół Szkół nr 3 – Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
37 Paulina Bochniarz Zespół Szkół nr 3 Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
38 Wiktoria Niściór Zespół Szkół nr 3 Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
39 Kacper Biłant Zespół Szkół nr 4 w Zamościu – Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
40 Patryk Greszta Zespół Szkół nr 4 w Zamościu – Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
41 Justyna Korneluk Zespół Szkół nr 4 w Zamościu – Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
42 Paweł Oleszek Zespół Szkół nr 4 w Zamościu – Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
43 Michał Tyrka Zespół Szkół nr 4 w Zamościu – Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Szkoły Ponadgimnazjalne
1 Bieliński Adrian I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
2 Duma Mateusz I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
3 Flis Paweł I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
4 Głazowska Monika I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
5 Greszta Michał I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
6 Kołodziej Kamil I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
7 Krupa Karol I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
8 Kucharski Kacper I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
9 Łoza Krzysztof I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
10 Osman Krzysztof I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
11 Rębisz Ilona I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
12 Ryń Paweł I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
13 Sadło Sylwia I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
14 Sirko Szymon I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
15 Szczerbińska Inga I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
16 Tymura Katarzyna I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
17 Węgrzyn Michał I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
18 Witkowski Marcin I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
19 Wujec Jakub I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
20 Bubiłek Anna I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
21 Gontarz Krzysztof I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
22 Kapturkiewicz Cezary I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
23 Płachta Iga I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
24 Prus Joanna I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
25 Pysiewicz Mateusz I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
26 Rusztyn Przemysław I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
27 Samborski Piotr I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
28 Tuz Marek I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
29 Wituch Katarzyna I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
30 Molska Aleksandra II Liceum Ogolnokształcące im. Marii Konopnickiej w Zamościu
31 Brankiewicz Aleksandra III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu
32 Kasjaniuk Paweł III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu
33 Król Kamil III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu
34 Gwozda Barbara III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu
35 Szewczyk Wiktoria III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu
36 Kopciowska Amelia Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Zamościu
37 Danilak Łukasz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Zamościu
38 Prus Arkadiusz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Zamościu
39 Brzezicki Kamil Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Zamościu
40 Bergiel Agata Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu

Wyróżnieni nauczyciele
1 Magdalena Pilip Bursa Międzyszkolna Nr 2 w Zamościu
2 Paweł Pikus Dwujęzyczna Szkoła Podstwowa Smart School w Zamościu
3 Ewa Buczak Dwujęzyczna Szkoła Podstwowa Smart School w Zamościu
4 Katarzyna Jachorek Dwujęzyczna Szkoła Podstwowa Smart School w Zamościu
5 Joanna Pastuszek-Górnik Dwujęzyczna Szkoła Podstwowa Smart School w Zamościu
6 Monika Poświatowska Dwujęzyczna Szkoła Podstwowa Smart School w Zamościu
7 Katarzyna Beda Gimnazjum Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
8 Joanna Bulak Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
9 Alicja Dubel Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
10 Marta Majewska Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
11 Lidia Mróz Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
12 Joanna Muda Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
13 Edyta Wilczyńska – Krawiec Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
14 Anna Chadam Gimnazjum nr 2 im. Jana Zamoyskiego XVI Ordynata w Zamościu
15 Agnieszka Pogódź Gimnazjum nr 2 im. Jana Zamoyskiego XVI Ordynata w Zamościu
16 Anna Radlińska Gimnazjum nr 2 im. Jana Zamoyskiego XVI Ordynata w Zamościu
17 Mariusz Stępora Gimnazjum nr 2 im. Jana Zamoyskiego XVI Ordynata w Zamościu
18 Magdalena Liwińska Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
19 Marta Margol Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
20 Jadwiga Mazurek Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
21 Jolanta Goryczka Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zamościu
22 Sławomir Ks. Skowroński Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zamościu
23 Danuta Margol Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zamościu
24 Danuta Raczkiewicz Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zamościu
25 Irena Chwiejczak Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
26 Tomasz Flak Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
27 Beata Garbacz Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
28 Małgorzata Hołys Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
29 Monika Paska Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
30 Barbara Rybczyńska Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
31 Małgorzata Sawic Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
32 Elżbieta Stępora Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
33 Agnieszka Wasil Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
34 Bożena Wieczorek Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
35 Dorota Pintal Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Zamościu
36 Anna Szykuła Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Zamościu
37 Zygmunt Kamiński I Liceum Ogólnokształcące im. J.Zamoyskiego w Zamościu
38 Bożena Kukułowicz I Liceum Ogólnokształcące im. J.Zamoyskiego w Zamościu
39 Magdalena Lis I Liceum Ogólnokształcące im. J.Zamoyskiego w Zamościu
40 Michał Pałczyński I Liceum Ogólnokształcące im. J.Zamoyskiego w Zamościu
41 Maria Bubiłek I Liceum Ogólnokształcące im. J.Zamoyskiego w Zamościu i I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
42 Andrzej Mazurkiewicz I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego i Zespół Szkół Społecznych im. Unii Europejskiej w Zamościu
43 Włodzimierz Kuśmierczuk I Liceum Ogólnokształcące im.Jana Zamoyskiego i I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
44 Anetta Kotlińska I Społeczna Szkoła Podsatwowa im. Unii Europejskiej i I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
45 Grażyna Piątkowska I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej i I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
46 Grażyna Andruszek I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
47 Agnieszka Cybulska I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
48 Jolanta Michalczyk I Społeczne Gimnazjum Im. Unii Europejskiej w Zamościu
49 Andrzej Fic I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im.Unii Europejskiej w Zamościu
50 Mirosława Podhajny I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im.Unii Europejskiej w Zamościu
51 Grażyna Rubaj I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im.Unii Europejskiej w Zamościu
52 Dorota Wituch Zespół Szkół Społecznych im. Unii Europejskiej w Zamościu
53 Urszula Jarocka II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Zamościu
54 Jarosław Chabros III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida
55 Maria Hałasa III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida
56 Anna Stopyra III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida i I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
57 ks. Marek Mazurek Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu
58 Małgorzata Ostapińska –Wędzina Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu
59 Waldemar Wolanin Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu
60 Edyta Jóźkiewicz Katolickie Gimnazjum im. Św. Ojca Pio z siedziba w Zamościu
61 Anna Antoszczak Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu
62 Wioletta Brzozowska Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu
63 Paweł Kołodziejczyk Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu
64 Anna Fałaga Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu
65 Aneta Sznajdrowicz Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu
66 Izabela Szponar Przedszkole Miejskie Nr 3 w Zamościu
67 Renata Mulawa Przedszkole Miejskie Nr 9 w Zamościu
68 Barbara Łuczka Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zamościu
69 Elżbieta Sak Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Zamościu
70 Halina siostra Lebica Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Zamościu
71 Anna Lachowska Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu
72 Małgorzata Sołowiej Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu
73 Anna Topolska Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu
74 Teresa Wszoła Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu
75 Dorota Chudoba Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu
76 Dorota Kowalczyk Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu
77 Alina Lenart Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu
78 Jerzy Smól Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu
79 Agnieszka Dybzińska Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zamościu
80 Jolanta Greszta- Schab Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zamościu
81 Anna Jastrzębska Szkoła Podstawowa nr 9 im. T. Kościuszki w Zamościu
82 Elżbieta Biront Zespół Szkół nr 6 Szkoła Podstawowa nr 9 w Zamościu
83 Barbara Czuwara Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im.T.Kościuszkiw Zamościu
84 Mirosław Skóra Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im.T.Kościuszkiw Zamościu
85 Adam Sowiński Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu

Wyróżnienia za osiągnięcia artystyczne
1 Magdalena Batycka Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu
2 Aleksandra Słupska Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu
3 Maria Ogińska- Czuba Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu
4 Dominika Grosicka Przedszkole Specjalne Nr 3 w Zamościu
5 Michał Hinc Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zamościu
6 Zuzanna Bojko Przedszkole Miejskie Nr 9 w Zamościu
7 Martyna Wiatr Gimnazjum Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
8 Emilia Kupiec Zespół Szkół Nr 3 w Zamościu
9 Oliwia Piwko Zespół Szkół Nr 3 w Zamościu
10 Justyna Nowosad Bursa Międzyszkolna Nr 2 w Zamościu
11 Luiza Podgórska Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu
12 Adriana Różańska Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu
13 Wiktor Nurzyński Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu
14 FormacjaZespół Tańca Nowoczesnego „Raptis” Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *