Wielkie Otwarcie Mplanety

W Zamościu 23 czerwca o godz.8.30 odbyło się otwarcie Mplaneta – nowego salonu meblowego przy ul.Strefowej 6
Galeria Mebli Mplaneta to pierwsza inwestycja w drugiej strefie ekonomicznej miasta Zamość. Warto zwrócić uwagę, że przedsięwzięcie prezentuje Lubelszczynę oraz miasto Zamość jako innowacyjne i technologiczne. Mplaneta wspierana jest najnowszą technologią: wirtualnych salonów, wirtualnej rzeczywistości, animacji 3D.

Oficjalnego otwarcia Mplaneta dokonali; Andrzej Wnuk – Prezydent Miasta Zamość, Piotr Poznański – Właściciel Mplanety,  Barbara Poznańska – Manager Mplanety oraz wykonawcy inwestycji i instytucje, które pomogły zrealizować te marzenia.

Jak sam właściciel Piotr Poznański powiedział dlaczego nie w Zamościu. Chcemy tu na miejscu się realizować ,rozwijać, płacić podatki, zatrudniać ludzi i aby nasze dzieci nie musiały wyjeżdżać do większych miast czy zagranicę. Chcemy aby klient nie szukał mebli gdzieś w Polsce, Z naszą pomocą wprowadzamy nowe technologie, wirtualnych salonów, wirtualnej rzeczywistości, animacji 3D.  aby tu na miejscu zobaczył jak może wyglądać jego wymarzony salon, kuchnia ,biuro czy inne pomieszczeni.

Moim celem jest spełnianie marzeń.
Chcę wykorzystać swoje umiejętności i zmienić otaczający Ciebie świat. Oferuję mnogość rozwiązań, dzięki którym skomplikowane staje się proste, a efekt tych rozwiązań zawsze zaskakuje! Dlaczego? Ponieważ to spełnienie potrzeb, o których istnieniu często nawet nie wiedzieliśmy. To magia, która zostaje w naszych głowach na bardzo długo.
Inspirujemy Cię, byś odkrył i zaplanował swoje wycinki rzeczywistości. Klimat w domu to nie kopia katalogu wnętrzarskiego, gotowe propozycje. Klimat domu to Twoje przeżycia, pragnienia, marzenia. Odkryj swoje smaczki, swoje pomysły, swoje metamorfozy. Nieważne czy zaaranżujesz kącik do czytania czy cały salon. To nie ma znaczenia. Znaczenie ma, że to od początku do końca jest Twoja stylizacja, z którą dobrze się czujesz i pasuje pozostałym domownikom. Byś mógł stworzyć dom z duszą, odrobiną magii, niezwykłości – dajemy Ci nasze meble… Nadaj im wartość. Odkryj je dla siebie.

Mplaneta – to nowoczesny salon meblowy o powierzchni ok. 3 tys. m2.
W kompleksie znajduje się również zakład produkcyjny oraz magazyn logistyczny.
Firma MASKET Piotr Poznański to jeden z czołowych producentów mebli w regionie. Obecnie firma zbudowała pewną i stabilną bazę odbiorców krajowych i zagranicznych o czym świadczy fakt, że MASKET Piotr Poznański jest wyłącznym operatorem logistycznym dla firmy Smart Furniture w Kanadzie.
W Podstrefie Zamość przy ul. Szczebrzeskiej do tej pory zainwestowało 4 przedsiębiorców. W najbliższym czasie ogłoszony zostanie przetarg na kolejny teren inwestycyjny o powierzchni 4 hektarów.

Firma Mplaneta współpracuje prężnie z firmą Pana Przemysława Poznańskiego brata Pana Piotra SMART FURNITURE w Kanadzie, która zajmuje się sprzedażą mebli na tamtejszym rynku. Mplaneta zatrudniła 35 nowych pracowników.

Dodatkowe informacje:
23-25.06 w godz.13-20 – BEZPŁATNY autobus Mplaneta, który będzie jeździł na dwóch trasach: Lubelska / Sitaniec (rondo) – Strefowa, Lwowska POM – Strefowa.
23-25.06 – Rodzinny Piknik (gry i zabawy animacyjne, konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, zabawy plastyczne, namiot z napojami i cateringiem)
24-25.06 – Wesołe miasteczko dla dzieci (dmuchane zamki i trampoliny dla dzieci,zabawy integracyjne dla wszystkich)
24-25.06 – Koncerty Gwiazd, w programie: TEX, MOTIF, YAMAHA, THE SIMPLE THINKGS, THE UNDERGROUND, SOLARIS oraz gwiazda wieczoru OMEN BAND, NORBI.
Atrakcyjne nagrody: 1000 zł na zakupy w Mplaneta, 1x lodówka Klasy A+++, 3x kuchenki microfalowe, 1 x samochód Renault na cały weekend z tankowaniem do woli oraz wiele innych nagród.
Technologia 3D w Galerii Mebli Mplaneta (wirtualne salony 3D, wirtualna rzeczywistość 3D, animacje 3D)

 

 

Advertisements

2 thoughts on “Wielkie Otwarcie Mplanety

 • 24 czerwca 2017 o 22:38
  Permalink

  Moim zdaniem najlepsza firma meblarska i AGD w Zamościu

  Odpowiedz
 • 5 grudnia 2020 o 10:10
  Permalink

  Chyba teraz nasi urzędnicy będą się wstydzili tego hucznego otwarcia…. Wstęgi, zachwyt, och, ach, a teraz CBA…..

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *