11. Przegląd Filmowy ALCHEMIA KINA Promocja Polskiego Filmu

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza w dniach 20-21 listopada 2023 godz. 18:30. na 11. Przegląd Filmowy ALCHEMIA KINA Promocja Polskiego Filmu

.Dorota Stalińska – znakomita aktorka teatralna i filmowa, której wybitne role przeszły do historii polskiego kina oraz Artur Barciś – człowiek wielu talentów, aktor uniwersalny, który dobrze czuje się zarówno w repertuarze komediowym, jak i dramatycznym będą gośćmi 11. Przeglądu Filmowego „Alchemia Kina” Promocja Polskiego Filmu. Spotkania z twórcami poprowadzi Łukasz Maciejewski – publicysta i krytyk filmowy. W alchemicznym repertuarze: ciepła, świąteczna komedia „Uwierz w Mikołaja” oraz thriller polityczny „Polowanie”.

„Uwierz w Mikołaja” – przezabawna opowieści o tym, że w magicznym czasie Świąt Bożego Narodzenia każdemu może przytrafić się coś najpiękniejszego w życiu! W obsadzie filmu plejada gwiazd. Któż lepiej zapanuje nad bożonarodzeniowym chaosem niż kobiety? Dlatego nie dziwi, że to właśnie one stoją za sterami nowej świątecznej produkcji. Komedia jest efektem połączenia sił przez: Magdalenę Witkiewicz, autorkę bestsellera pod tym samym tytułem, na podstawie którego scenariusz napisała Ilona Łepkowska („Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, „Och, Karol 2”).

„Polowanie” – nowy film współtwórców „Układu Zamkniętego”, zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. To historia małego miasta z wielkimi tajemnicami. W thrillerze Artur Barciś, wciela się w postać, która mocno odbiega od kojarzonych z nim komediowych ról. Takiego Artura Barcisia nie znacie. Jego Roman Huss to człowiek bezwzględny i pozbawiony moralnego kompasu; czarny charakter.

20.11.2023 | 18:30 Pokaz filmu Uwierz w Mikołaja oraz spotkanie z aktorką Dorotą Stalińską

21.11.2023 | 18:30 Pokaz filmu Polowanie oraz spotkanie z aktorem Arturem Barcisiem 

Bilet na jeden film: 22 zł (ulg.), 25 zł (norm.), dostępne w kasiach CKF Stylowy lub online: www.stylowy.net

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *