Podinspektor Tomasz Halinowski I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu

Od 24.05.2021 pracę pionu służby prewencyjnej zamojskiej jednostki Policji nadzoruje podinspektor Tomasz Halinowski, któremu Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie powierzył obowiązki na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu. podinspektor Tomasz Halinowski pełniący obowiązki I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie inspektor Artur Bielecki powierzył obowiązki I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu podinspektorowi Tomaszowi Halinowskiemu. Od dziś Pan komendant nadzorował będzie pracę funkcjonariuszy pionu prewencji.

Komendanci zamojskiej jednostki, kadra kierownicza oraz policjanci i pracownicy naszej komendy złożyli podinspektorowi Tomaszowi Halinowskiemu gratulacje i życzyli efektywnej służby oraz wielu sukcesów na nowym stanowisku.

Nowy szef pionu służby prewencyjnej w szeregi Policji wstąpił 20 maja 1999 roku. Przechodząc kolejno szczeble kariery od 2013 roku pełnił służbę na stanowiskach kierowniczych. Był Zastępcą Naczelnika Wydziału Kryminalnego, a od 2017 roku – Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego naszej jednostki.

Z dniem 24 maja 2021 roku Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie powierzył podinsp. Tomaszowi Halinowskiemu pełnienie obowiązków I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu. Pan Komendant zastąpił na tym stanowisku mł. insp. Andrzeja Miodunę, który pełni służbę na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Janowie Lubelskim.

starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *