KMP poszukuje sprawcę potrącenia kobiety na Alejach Jana Pawła II w Zamościu

Komenda Miejska Policji w Zamościu poszukuje świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 15 listopada w godzinach 6.00 – 7.00 na Alejach Jana Pawła II w Zamościu. Przechodząca przez przejście dla pieszych 77-latka została potrącona przez kierującego samochodem osobowym. Kobieta przewróciła się i jak się okazało doznała obrażeń. Samochodem kierował mężczyzna prawdopodobnie w wieku około 30 lat. Osoby, które były świadkami zdarzenia oraz kierujący pojazdem proszeni są o kontakt z zamojską Policją. Informacje można przekazywać dzwoniąc na numery: 47 815 13 22, 47 815 14 17 lub 112.

Zostaliśmy powiadomieni, że do szpitala zgłosiła się starsza kobieta, która jako osoba piesza, uczestniczyła w zdarzeniu drogowym. Policjanci w rozmowie z poszkodowaną, 77-letnią mieszkanka Zamościa ustalili, że do zdarzenia doszło w środę, 15 listopada bieżącego roku w godzinach pomiędzy 6.00 – 7.00. Kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych znajdujące się w Zamościu na Alejach Jana Pawła II. Przechodziła od strony stacji paliw w kierunku osiedla Polna. Wówczas została potracona przez kierującego pojazdem osobowym. Kierujący miał jechać od strony ulicy Lwowskiej w kierunku ulicy Legionów. Po zdarzeniu kierujący autem – młody mężczyzna w wieku około 30 lat, zatrzymał się, podbiegł do kobiety pytając, czy nic się jej nie stało. 77-latka zapewniła go, że nie odniosła obrażeń. Po tym mężczyzna odjechał a kobieta wróciła do domu.

Po powrocie do domu 77-latka zaczęła odczuwać dolegliwości bólowe, wraz z synem udała się wiec do szpitala celem wykonania badań. Okazało się, że doznała urazu ręki oraz ogólnych potłuczeń.

Wyjaśniamy szczegółowy przebieg zdarzenia. Kierującego pojazdem, który uczestniczył w tym zdarzeniu prosimy o kontakt z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, ulica Wyszyńskiego 2, telefon 47 81 513 22. O kontakt prosimy również osoby, które były świadkami zdarzenia.

Wszelkie informacje prosimy kierować pod numer telefonu 47 815 13 22 (do 15:30) bądź całodobowo 47 815 14 17. Można zadzwonić także na numer 112 lub zgłosić się w tej sprawie osobiście do najbliższej jednostki Policji.

aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *