Podsumowanie II Orszaku Trzech Króli w Zamościu

Podsumowanie II Orszaku Trzech Króli odbyło się w piątek 29 stycznia
o godzinie 13.30 w Sali Konferencyjnej A Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego Delegatura w Zamościu przy ul.Partyzantów 3.
W programie spotkania m.in podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do wspaniałego wydarzenia , trochę historii, co mówią o nas głowni organizatorzy w Warszawie, rozstrzygnięcie Konkursu i poczęstunek – Torty Królewskie
,,II Orszak Trzech Króli w Zamościu to wielki sukces nas wszystkich, co potwierdził bardzo dobitnie wzruszający list z Warszawy.Gala zgromadziła liczną grupę Wszystkich tych, którzy zaangażowali się przy tworzeniu II Orszaku i oddali mu swoją pracę, trud, talenty i czas.
Życzyłabym każdemu organizatorowi wydarzeń religijnych, kulturalnych, sportowych obecności już na II edycji telewizji TVP 1, TVP Polonia i TVP INFO, informacji w centralnym wydaniu Tygodnika Katolickiego “Niedziela” i innych centralnych mediach.
To nagroda za zaangażowanie, rozmach i poziom Orszaku z ubiegłego roku. Nie bez znaczenia są również fantastyczne zasoby historyczne i architektoniczne naszego miasta.
Szczególnie dziękuję najbardziej zaangażowanych przy organizacji II Orszaku Trzech Króli w Zamościu Członkom Stowarzyszenia Sympatyków Orszaku Trzech Króli w Zamościu:
1. Piotr Błażewicz
2. Agnieszka Gorajska
3. Piotr Kondraciuk
4. Krzysztof Piskor
5. Ks. Jarosław Feresz
6. Jan Cios
7. Wojciech Suchowicz
8. Teresa Madej
9. Anna Polska
10. Zofia Penk
11. Anna Pyś
12. Boleslaw Bełz

Bardzo dziękuję . 
Małgorzata Farion ‘

podziękowania dla OLYMPUS POLSKA za Olympus OM-D E-M5 
Fotorelacja Janek Cios

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.