Zagrają dla Franka

Już jutro ( 14 kwietnia) w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbędzie się II edycja Charytatywnego Turnieju Bubble Football – GRAMY DLA FRANKA!.

Podczas turnieju zbierane będą fundusze na bardzo kosztowną rehabilitację Franka Kalinowskiego.

W ubiegłym roku podczas I edycji udało się zebrać kwotę 10 091,98 zł, dzięki której rodzice Franka mogli zakupić specjalistyczny sprzęt umożliwiający łatwiejsze funkcjonowanie synka na co dzień.

Franek urodził się z wrodzoną wadą serca. Ta wada doprowadziła do niewydolności krążenia i zatrzymania całej akcji serca, przez co doszło do ciężkiego niedotlenienia mózgu. W swoim krótkim życiu przeszedł już ponad 10 operacji i zabiegów. Aby Franek mógł żyć, potrzebny jest szereg zabiegów oraz długa i kosztowna rehabilitacja.

Podczas turnieju zawodnicy będą grali w piłkę nożną w kulach sferycznych Bumper Ball. W turnieju udział weźmie 8 drużyn w której skład wchodzi minimum 5 zawodników (powyżej 18-tego roku życia ). Dla najlepszych zespołów przewidziane są puchary oraz nagrody niespodzianki.

Podczas turnieju przewidziany jest szereg atrakcji m.in.: licytacje gadżetów, losowanie nagród, zabawy dla dzieci z animatorami, wielkie dmuchane zjeżdżalnie, pokaz fitness na trampolinach, pokaz gry Archery Tag  czyli paintball na łuki.

Organizatorami turnieju jest GRAwitacja Centrum Rozrywki. Zabawa ruszy o godz. 9:00. Wstęp jest wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *