Sportowe sukcesy studentów PWSZ Zamość

W sobotę, 9 marca, w Lublinie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w trójboju siłowym. Srebrny medal w kat. do 75 kg zdobył Krystian Niedźwiedź, student III roku mechaniki i budowy maszyn w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Zamościu.

Tego samego dnia (9 marca), w Zamościu, odbyły się Drużynowe Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w tenisie stołowym. Reprezentacja PWSZ Zamość zdobyła złoty medal. Drużyna wystąpiła w składzie: Paweł Kozieł, Ihor Zavadskyi, Łukasz Jarocki. Podczas rozgrywek zamojska drużyna okazała się nie do pokonania, zdobywając złoty medal już po raz 9 z rzędu. Trenerem studentów jest Piotr Kostrubiec.

W poniedziałek, 11 marca, w hali OSiR w Zamościu studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu rozegrali mecz z Uniwersytetem Medycznym w ramach Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w piłce ręcznej. Zamojscy studenci pokonali studentów z Lublina 20:19. Jest to kolejne zwycięstwo drużyny – 4 marca wygrali z Politechniką Lubelską 27:26. Następne mecze reprezentacji PWSZ w Zamościu odbędą się w tym miesiącu. Trenerem studentów jest Marcin Czerwonka.

 ( inf. i fot. PWSZ Zamość)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.