Festiwal Ulica Literacka cz. II już od piątku

Już jutro (6 września) rozpocznie się druga odsłona znanego zamojskiego festiwalu.  Zainauguruje go o godz. 12 w Zamojskim Domu Kultury Krakowski Salon Poezji w Zamościu.

W roku Gustawa Herlinga Grudzińskiego zamościanie zobaczą i wysłuchają „Inny świat” monodram wg książki w wykonaniu Rafała Sadowskiego, aktora scen krakowskich

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w Zamojskim Domu Kultury oraz elektronicznie: zdk.zamosc.pl/kup-bilet/

Dzień później, w sobotę, 7 września w Hotelu 77 przy ul Ludwika Zamenhofa 7 o godz. 17:00 zaplanowano spotkanie autorskie z Piotrem Szewcem, autorem tomu wierszy pt. Tymczasem Prowadzenie spotkania: Piotr Linek. Następnie o godz. 18:15 odbędzie się spotkanie autorskie z Urszulą Kozioł.

Z kolei w niedzielę (8 września) w Centrum Synagoga w Zamościu o godz. 17 odbędzie się spotkanie autorskie z Ewa Lipską, a poprowadzi je Magdalena Jankowska

Zamojski Dom Kultury zaprasza tego dnia na godz. 19 na koncert THE KLENCZON EXPERIENCE – ponadczasowe piosenki Krzysztofa Klenczona. Usłyszeć będzie można takie kultowe piosenki jak: Biały krzyż, My z XX wieku, Wrócimy na jeziora, Kwiaty we włosach i wiele innych.

Wykonawcy koncertu to:

Wojciech Hoffman (Turbo, ex – Czerwone Gitary), gitary i śpiew

Arek Malinowski (ex – Czerwone Gitary), gitara basowa i śpiew

Mariusz Bobkowski (Turbo), perkusja i śpiew

Dominik Paszkit, gitara i śpiew

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Zamojskim Domu Kultury oraz elektronicznie: zdk.zamosc.pl/kup-bilet/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.