„Dzieciaki do Rakiet”

Dzieciaki do Rakiet A5_poziom_zamosc

W sobotę 30 lipca w Zamościu na Rynku Wielkim odbędzie się wydarzenie w ramach akcji „Dzieciaki do Rakiet”. To wspólna akcja Polskiego Związku Tenisowego i Banku BGŻ BNP Paribas. Jej celem jest propagowanie tenisa wśród dzieci w wieku 6-12 lat. W wyjątkowej scenerii zamojskiego Rynku Wielkiego, na przygotowanych specjalnie na tę okazję kortach, dzieci będą mogły spróbować swoich sił pod okiem doświadczonych trenerów.

Program „Dzieciaki do Rakiet” skierowany jest do wszystkich dzieci, które zainteresowane są grą w tenisa, zarówno nowicjuszy, jak i tych, którzy odkryli już w sobie zamiłowanie do tego sportu.

W czasie akcji na rynkach i placach polskich miast powstaną specjalnie przygotowane korty, na których doświadczeni trenerzy i animatorzy będą uczyć dzieci grać w tenisa. Lekcje są bezpłatne, nie trzeba mieć żadnego sprzętu ani specjalnego ubioru. Liczy się dobra zabawa i tenisowa pasja.

Sobotnia impreza odbędzie się 30 lipca w godzinach 10:00-19:00 na Rynku Wielkim. Zapisy na wydarzenie dostępne są na stroniewww.dzieciakidorakiet.pl oraz na miejscu imprezy. Akcja pod patronatem prezydenta Zamościa Andrzeja Wnuka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *