Wyniki konkursu „Moja wiara, moja miłość”

zycie_zamoscia_artykul2-300x169Znamy już wyniki konkursu „Moja wiara, moja miłość”, organizowanego w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu.

Jury w składzie: Ks. Krystian Bordzań Dyrektor Katolickiego Radia Zamość, Pan Władysław Swacha – muzyk i Pan Marian Szewera – muzyk postanowili przyznać następujące nagrody:

Kategoria I

Tytuł Laureata: Lena Gęborys – Drużyna Harcerska „Traperski Krąg” z Suśca, opiekun: Anna Rojek

Wyróżnienie:  Zespół „Kaczuszki”- Przedszkole Miejskie Nr  14 w Zamościu, opiekunowie: Aneta Powroźnik, Alina Obrosły

Wyróżnienie: Kółko Muzyczne – Przedszkole Miejskie Nr 7 w Zamościu, opiekun: Ewa Ryń

Kategoria II

Tytuł Laureata: Zespół wokalny „Promyczki”- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Majdanie Nepryskim, opiekunowie: Małgorzata Czerwieniec, Beata Harasiuk

Tytuł Laureata: Lena Kulczyńska – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim, opiekun: Małgorzata Łoza

Wyróżnienie: Zespół wokalny – Szkoła Podstawowa w Cześnikach, opiekun: Teresa Matejek

Wyróżnienie: Piotr Wilgos – Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, opiekun: Paweł Kołodziejczyk

Kategoria III

Tytuł Laureata: Zespół wokalno- instrumentalny – Szkoła Podstawowa im. Armii Kraków w Łosińcu, opiekun: Ks. Zenon Góra

Tytuł Laureata: Dominika Radlińska – Zespół Szkół Podstawowych im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Krasnobrodzie, opiekun: Magdalena Antoniak

Wyróżnienie: Zespół wokalny – Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Ks. J. Twardowskiego w Biłgoraju, opiekun: Konrad Biczak

Wyróżnienie: Zespół wokalny „Nine Stars”- Szkoła Podstawowa w Hucie Tarnawackiej, opiekun:  Anna Litwińczuk

Wyróżnienie: Julia Stepaniuk – Zespół Szkół w Lubyczy Królewskiej, opiekun: Ks. Artur Sokół

Wyróżnienie: Julia Kaczor- Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Ks. J. Twardowskiego w Biłgoraju, opiekun: Konrad Biczak

Kategoria IV

Tytuł Laureata: Zespół Wokalny – Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, opiekun: Paweł Kołodziejczyk

Tytuł Laureata: Zespół Wokalny – Gimnazjum im. Jana Pawła II w Telatynie, opiekun: Ks. Andrzej Bastrzyk

Tytuł Laureata: Zespół Wokalny – Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, opiekun: Paweł Kołodziejczyk

Tytuł Laureata: Adriana Różańska – Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, opiekun: Paweł Kołodziejczyk

Wyróżnienie: Małgorzata Różańska – Zespół Szkół w Goraju, opiekun: Krystyna Dążałowicz

Kategoria V

Tytuł Laureata: Aleksandra Gil – III LO im. C.K. Norwida w Zamościu, opiekun: Anna Serafin

Tytuł Laureata: Zespół Wokalno – Instrumentalny „EARonic” – II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Zamościu, opiekun: Joanna Kołodziejczyk

Wyróżnienie: Kółko muzyczne „Śpiewać każdy może”- Zespół Szkolno – Rewalidacyjny Biłgoraj, opiekun: Karolina Bielak

Nagrodę Specjalną Pana Andrzeja Szumowskiego Dyrektora MDK Zamość otrzymał Zespół Wokalno-Instrumentalny – I Liceum Ogólnokształcące w Zamościu, opiekun: Ks. Jerzy Frankiewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *