Niedostosowanie prędkości jazdy skutkiem zderzenia z udziałem trzech pojazdów

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w miejscowości Miączyn-Kolonia. 27-letnia kierująca seatem doprowadziła do zderzenia z dwoma jadącymi z naprzeciwka pojazdami. Trafiła do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, z udziałem trzech pojazdów, doszło wczoraj w miejscowości Miączyn-Kolonia. Policjanci, którzy zostali skierowani w rejon wskazany w zgłoszeniu na podstawie uszkodzeń samochodów, śladów na miejscu zdarzenia i relacji uczestników wstępnie ustalili jego przebieg.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że do zdarzenia doprowadziła 27-letnia mieszkanka gminy Zamość, która podróżowała samochodem marki Seat od strony Grabowca w kierunku Miączyna. Kobieta nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, zjechała na prawe pobocze, następnie odbiła kierownicą w lewo zjeżdżając na przeciwny pas ruchu. W następstwie tego manewru doprowadziła do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Mercedes, uderzając w jego lewy bok. Siłą uderzenia oba pojazdy zostały obrócone. Mercedes zatrzymał się na jezdni, natomiast kobieta kierująca Seatem uderzyła tyłem swojego pojazdu w kolejny samochód – osobowego opla, który poruszał się za mercedesem.

Mercedesem podróżował 37-latek z gminy Grabowiec wraz z pasażerką, oplem zaś 56 letni mężczyzna z gminy Miączyn. Nic im się nie stało pomimo, że uszkodzenia pojazdów biorących udział w zdarzeniu, w szczególności opla i seata, były bardzo poważne. Do szpitala natomiast została przetransportowana 27-letnia kierująca Seatem. Na szczęście i ona nie doznała poważniejszych obrażeń.

Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez funkcjonariuszy wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Z powodu uszkodzeń policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne wszystkch trzech samochodów. Z uwagi na wykonywane przez służby czynności odcinek drogi w rejonie miejsca zdarzenia był nieprzejezdny. Kierowcy, którzy w tym czasiie przejeżdżali przez Miączyn-Kolonię musieli się liczyć z utrudnieniami.

asp. szt. Katarzyna Szewczuk

 

Advertisements
aktualności Zamość akcje charytatywne Zamość architektura Zamość atrakcje turystyczne Zamość baseny Zamość biegi uliczne Zamość biblioteki Zamość biznes Zamość dziedzictwo kulturowe Zamość eventy Zamość festiwale Zamość fitness Zamość galeria sztuki Zamość historia Zamość hotele Zamość imprezy kulturalne Zamość inicjatywy społeczne Zamość informacje Zamość inwestycje Zamość kino w Zamościu kluby muzyczne Zamość kluby sportowe Zamość koncerty muzyczne Zamość koncerty Zamość konferencje biznesowe Zamość kursy i szkolenia Zamość kawiarnie Zamość kulturalne Zamość lokalne firmy Zamość lokalne wiadomości Zamość maratony Zamość muzea Zamość muzeum Zamość noclegi Zamość oferty pracy Zamość organizacje pozarządowe Zamość parki Zamość pomoc społeczna Zamość portal informacyjny Zamość przedsiębiorstwa Zamość praca Zamość przewodnik po Zamościu projekcje filmowe Zamość rekonstrukcje historyczne Zamość restauracje Zamość rynek pracy Zamość siłownie Zamość spacery po Zamościu spektakle teatralne Zamość spotkania autorskie Zamość spotkania mieszkańców Zamość szkoły Zamość szlaki turystyczne Zamość targi biznesowe Zamość teatr w Zamościu turnieje sportowe Zamość uniwersytety Zamość wydarzenia edukacyjne Zamość wydarzenia historyczne Zamość wydarzenia kulturalne Zamość wydarzenia społeczne Zamość wydarzenia w Zamościu wiadomości z Zamościa wolontariat Zamość wykłady Zamość warsztaty artystyczne Zamość warsztaty Zamość wyścigi rowerowe Zamość wystawy artystyczne Zamość wystawy Zamość zabytki Zamościa zabytki Zamość zawody sportowe Zamość zamojska społeczność życie w Zamościu zwiedzanie Zamość Akademia Zamość radio zamość imprezy zamość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *