“Roztańczona Polska” 6 sierpnia zawita do Zamościa

W 2018 rw Zamościu odbył się koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki. To był strzał w dziesiątkę, bo przyciągnął tysiące słuchaczy. W tym roku, na wakacjach do Zamościa znów zawita telewizyjna Dwójka, bo jest na trasie koncertowej Roztańczona Polska 2023

Co czeka widzów? Najgorętsze taneczne przeboje, plejada gwiazd, spektakularne choreografie, bogactwo konkursów i moc niespodzianek. A wszystko to w atrakcyjnej formule radosnego, muzycznego show. “Roztańczona Polska” odwiedzi jeszcze takie miasta jak; Sochaczew, Zamość, Myślenice, Opole, Kielce i Wilno.

Na obecną chwilę kto przyjedzie do Zamościa na koncert Roztańczona Polska 2023 organizatorzy nie podali. . Podczas koncertów na scenie mogą pojawić się takie znane artystki jak Skolim, Piękni i Młodzi, Zenek Martyniuk, Filip Lato czy zespół Ich Troje.

Ten koncert jak podają organizatorzy zaplanowany jest na 6 sierpnia godz.20.00 na Rynku Wielkim . Bilety nie są wymagane. Nie przegap tego niezwykłego wydarzenia muzycznego!

/informacja Centrum Informacji TVP

 

Advertisements

2 thoughts on ““Roztańczona Polska” 6 sierpnia zawita do Zamościa

 • 29 lipca 2023 o 07:33
  Permalink

  Raz na 5 lat koncert dla tubylców za darmo że trudno się przecisnąć. A na co dzień ceny turystyczne browar 12 gałka lodów po 5 nie mówiąc już o tym żeby coś zjeść w ogródku. Następnie 5 lat siedzenia w domu żeby turystom nie przeszkadzać w zwiedzaniu. W innych miastach turystycznych to przynajmniej policja omija swoich a w Zamościu z każdej strony cię wykorzystają!

  Odpowiedz
 • 30 lipca 2023 o 00:24
  Permalink

  wiejskie granie na ekranie i władzy zachwalanie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *