Zamojskie Targi Ślubne

KONKURS w związku ze zbliżającymi się targami Weselnymi🤩
📢 We współpracy Godziszewscy Jubiler mamy przyjemność ogłosić jeden z większych konkursów na Zamojszczyźnie
Do wygrania 3000 PLN do wykorzystania u Godziszewscy Jubiler 💍
▶️ Co należy zrobić, aby brać udział w losowaniu nagrody?
1️⃣ Dołącz do wydarzenia Targów Ślubnych, które odbędą się 13 Listopada – https://www.facebook.com/events/506704434243551
2️⃣ Udostępnij ten post
Losowanie nagrody odbędzie się 13 listopada podczas targów ślubnych w hali tenisowej OSIR w Zamościu, zaraz przed głównym koncertem zespołu Solaris .
Organizatorzy zapraszają przyszłe pary młode, rodziny i przyjaciół oraz tych, którzy chcą się dobrze bawić w niedzielne popołudnie 13 listopada do hali tenisowej OSiR Zamość na zamojskie targi ślubne 😍
Warto przyjść, porozmawiać z wystawcami, posłuchać ekspertów, aby zorganizować taniej ślub i wesele w jeden dzień!
Nasi najlepsi wystawcy z branży ślubnej przygotują dla Was piękne stoiska, niespodzianki, nowinki oraz atrakcyjne rabaty/vouchery.
Na elegancko udekorowanej scenie przez Zrobimy Ci Dzień, będzie można zachwycać się pokazem mody ślubnej oraz weselnej, obejrzeć prezentacje pierwszego tańca od Szkoła Tańca M. i J. Myka do trzech różnych piosenek, wysłuchać INNY Kwartet a także bawić się przy koncercie ogólnopolskiej GWIAZDY zespołu SOLARIS ( https://www.facebook.com/SOLARISoficjalny ) oraz GitBit.
Planujemy również ognisty występ od grupy Forge Of Fire oraz niezwykły pokaz tancerki na szarfie w powietrzu. Będzie można skorzystać z pysznej degustacji przygotowanej przez Restauracja Renesans oraz Słodka Lawenda, gdy poczujecie zmęczenie – Będziemy siedzieć zaproszą Was na odpoczynek do swojej strefy chill lub skorzystacie z wygodnych miejsc w samochodach ślubnych od AMORE Auta do ślubu.
Oczywiście nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, o które zadbają animatorzy od GRAwitacja Centrum Rozrywki .
Za Muzykę na żywo podczas Targów odpowiedzialny będzie niezawodny Dj W-you & Wodzirej Wójcik, z którym również będzie można porozmawiać o swoim roztańczonym weselu.
Całość imprezy poprowadzi profesjonalna konferansjer Pani Magdalena Blacha.
W jeden dzień, w jednym miejscu będziecie mieli okazje zorganizować sobie wszystko, co niezbędne jest na Wasz wielki
dzień 🙂
🤩 największe wydarzenie w Zamościu i okolicy 🤩
Serdecznie zapraszamy!
Wszystkie informacje o wystawcach i konkursach na FB
Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *