Festiwal Stolica Języka Polskiego w statystykach

7. edycji Festiwalu Stolica Języka Polskiego w Szczebrzeszynie to powrót do wielości wydarzeń – każde z nich przyniosło wiedzę, refleksje i emocje. Pozostają w pamięci uchwycone kadry, fragmenty rozmów, zapach łąki i rzeki….. Ale podsumowanie to też statystyki.

Od momentu ogłoszenia programu festiwalu, czyli 17 czerwca do końca sierpnia w różnych mediach ukazały się:  724 publikacje dotyczące festiwalu. Szacowany zasięg tych materiałów prasowych to:

9,03 mln odbiorców 

To dzięki temu, że Państwa Redakcje publikowały informacje o festiwalowych wydarzeniach dotarły one do tak szerokiej publiczności, dla której co roku organizujemy festiwal.

Dla Niej, dla naszej publiczności w ciągu 8 festiwalowych dni zorganizowaliśmy 110 wydarzeń: spotkań autorskich, debat, wykładów, widowisk teatralnych i koncertów. Z tej sumy 29 to wydarzenia Małej Stolicy Języka Polskiego – bo chcemy śmiało patrzeć w przyszłość.  Z Państwa zainteresowaniem i współpracą będzie to dużo łatwiejsze.

Dziękujemy za wsparcie naszych działań poprzez przekaz medialny. Razem tworzymy Festiwal Stolica Języka Polskiego w Szczebrzeszynie. /materiał nadesłany/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *