Kolejne spotkanie: „Palcem po mapie. Japonia”

Zamojski Dom Kultury zaprasza na kolejne spotkanie: „Palcem po mapie. Japonia”

Kulturowa i kulinarna podróż z mamą.

Z wielką radością zapraszamy na, tak długo wyczekiwaną przez Państwa, podróż do Japonii. 15 czerwca o godz. 17:00 spotykamy się w Zamojskim Domu Kultury.

Naszymi przewodniczkami będą córka z mamą – Iwona i Bożena Marczak. Wyruszając w duecie oczekiwały niezwykłej przygody. Dostały ją w pakiecie z górą pysznego jedzenia i pięknej kultury. Wczesną wiosną zaczynały kwitnąć wiśnie, a ich rozkwitowi towarzyszyła coraz większa liczba turystów – nie przeszkodziło Im to jednak w osobistym przeżyciu podróży. Omijały problemy na rzecz przygód i niespodziewanych spotkań.

Iwona Marczak – z wykształcenia fizjoterapeutka i graficzka, pracuje jako wykładowca. Z zamiłowania podróżniczka, psia mama i artystka, sprawdza czy czekolada w każdym kraju smakuje tak samo. Odwiedziła już 6 kontynentów i ponad 50 krajów, do każdego chętnie by wróciła. Często podróżuje z rodzicami, bo nie zna wielu tak wspaniałych i bezproblemowych podróżników, jak Jej mama.

Prowadzi bloga Dzień Dobry Świecie:

https://www.facebook.com/dziendobryswiecie

https://www.instagram.com/dziendobryswiecie/

Spotkania „Palcem po mapie” realizowane są w ramach projektu „Za horyzont wyobraźni”, dofinansowanego z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2022 rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.