Gmina Łabunie zaprasza na Dożynki Gminno-Parafialne 2022 w Łabuniach

Zespoły: Coco Jumbo, Eratox i LORDtl, Dj Tony, a do tego: Strefy: Tradycji, Rękodzieła i Eko, Rodziny oraz Strefa Jedzenia i zabawa taneczna do północy – to wszystko już w niedzielę 28 sierpnia od godz. 14.00 na Dożynki Gminno-Parafialne przy boisku sportowym w Łabuniach. Szczegółowy program na plakacie. 

Rada Gminy Łabunie, Wójt Gminy Łabunie – Mariusz Kukiełka oraz Proboszcz Parafii Łabunie zapraszają na Dożynki Gminno-Parafialne. W tym roku wydarzenie zostało podzielone na Strefy, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia i zachęcamy do odwiedzin tych, którzy zechcą zaopatrzyć się w ręczne rękodzieła, eko kosmetyki lub zioła czy zabrać dzieci do Strefy Rodziny, gdzie będzie czekał bogaty program animacji.

W tym roku oprócz zespołów i solistów z gminy Łabunie wystąpią:

Dj Tony pochodzi z Mocówki, a obecniemieszka w Zamościu. Muzyka interesuje go od młodych lat. Na Dożynkach DJ Tony wystąpi jako solista, który zaserwuje własne kompozycje piosenek.

Zespół Coco Jumbo (od 18.00 do 19.00) z Zamościa, który założył były członek grupy Veegas Kuba Sałach. Niespotykane pokłady energii Kuby przyczyniły się do powstania szerokiego autorskiego repertuaru oraz kilku coverów w tym jego interpretacji nieśmiertelnej Plastikowej Biedronki.

Gwiazda Dożynek – Zespół Eratox (od 19.00 do 20.00), który zwyciężył program DISCO STAR w telewizji Polo TV. Otrzymywali również miano hitu roku za utwory “Będę czekał na Ciebie” oraz “Bo tylko ty”, jak i również nagrodę dla najbardziej energicznej grupy. Na swoim koncie posiadają ponad 30 singli z teledyskami, które możecie oglądać na YouTube oraz w Telewizjach Polo TV, disco polo music itp. Najbardziej popularne utwory pokryły się platynowymi i złotymi płytami.

Zespół LOTDtl (od 20.00 do północy) – w tym roku obchodzi 20 lecie swojego istnienia.Na początku działalności zespół grał głównie covery, a od roku 2018 Lordtl zaczął nagrywać własne, autorskie utwory, do których tworzone są klipy. Największe przeboje grupy to: “Atrybuty”, “Kocur”, “Roztoczańskie Panny”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.