Zabawa Sztuką w Morandówce

014

19 października 2016 r. (środa) o godz. 19:00 odbył się wernisaż wystawy malarstwa Zabawa Sztuką w Morandówce. Autor prac – Sandra Sałek

Tematem wystawy są obrazy malowane techniką olejną oraz akrylową na płótnie lnianym. „Mam nadzieję, że sprawię Wam trochę przyjemności pokazując piękno naszego świata w tysiącu kolorów przelanych na płótno. Zwłaszcza kiedy na dworze jesienna aura na dobre się rozgościła.”
Sandra Sałek

Bohaterka wernisażu „Zabawa Sztuką” o sobie:
Urodziłam się w 1987 w Lublinie. Pochodzę z małej miejscowości Kamionka koło Lublina. Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące o profilu biologiczno-chemicznym w Lubartowie, a następnie studia na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w LBL w 2012r. Staż podyplomowy odbyłam w Lublinie w 2013 r. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa, która związała mnie z Zamościem, gdzie mieszkam od 3 lat. Nie uczęszczałam do żadnej szkoły plastycznej, jestem samoukiem. Obrazów nauczyłam się malować z książek. Zajmuję się głównie malarstwem olejnym, ale również maluję akrylem, pastelami, ołówkiem. Moją ulubioną tematyką są pejzaże i postaci, baletnice oraz kwiaty. Do tej pory miałam kilka wystaw w Kamionce oraz w Młodzieżowym Domu Kultury w Lublinie.

Galeria czynna codziennie
Wstęp wolny
22-400 Zamość, ul. Staszica 25

Fotorelacja Janek CiosZabawa Sztuką w Morandówce

One thought on “Zabawa Sztuką w Morandówce

  • 20 października 2016 at 21:08
    Permalink

    Wspaniała impreza,pełna wrażeń artystycznych, w przepięknym miejscu jakim jest Morandówka !
    Pani Sandro-dziękujemy za zaproszenie na wernisaż.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *