Różaniec dla Mamy

We wtorek (26.05) przeżywaliśmy Dzień Matki. Zapewne każdy w tym dniu składał życzenia swojej mamie za dar życia, wychowania, pielęgnacji, opieki, za każdy uśmiech i przytulenie W tym szczególnym dniu, już po raz drugi, w kościele pw. św. Brata Alberta w Zamościu odbył się „Różaniec dla Matki”.

II Różaniec dla Matki poprowadził ks. Dominik Chmielewski, który zachęcił do tej modlitwy i podpowiedział jak należy rozumieć i odmawiać tę rozmowę – modlitwę z Jezusem i Maryją aby była w pełni owocna. Każdy z nas posiada wolną wolę i wybór, jak przeżyć swoje życie aby być szczęśliwym. Dlaczego właśnie ks. Dominik Chmielewski został zaproszony – Wojownik Maryi na to spotkanie, to zapraszamy do zapoznania się z jego osobą i na spotkanie z Nim w naszej relacji.

ks. Dominik Chmielewski SDB –

Kapłaństwo to był zaskakujący wybór dla wszystkich, którzy mnie wtedy znali. Gdyby ktoś mi powiedział, że wstąpię do zakonu, wyśmiałbym go. Kiedy byłem dorastającym chłopakiem, całe moje życie związane było ze sztukami walki. Trzy razy dziennie ćwiczyłem mentalnie i fizycznie karate. W wieku 21 lat zostałem dyrektorem ds. karate w Polskim Związku Sztuk Walki w Bydgoszczy, mając stopień trzeci dan, szkoliłem ludzi w bojowej odmianie karate. Planowałem wyjechać na Okinawę…. Przeczytaj więcej tu  i tutaj

II Różaniec dla Matki prowadzenie ks.Dominik Chmielewski – Parafia św. Brata Alberta w Zamościu

Opublikowany przez Życie Zamościa Wtorek, 26 maja 2020

Zapraszamy również TUTAJ

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *