Gwiazdy disco polo zagrały na koncercie dla Maszewskich

(27 stycznia) na scenie Zamojskiego Domu Kultury odbył się koncert charytatywny z którego dochód przeznaczony zostanie na pomoc rodzinie Maszewskich, którzy w grudniowym pożarze stracili dorobek życia. To rodzina z dwójką dzieci w wieku szkolnym. W ciągu kilkudziesięciu minut pożar odebrał im dach nad głową. Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń, jednak ratując życie domownicy musieli zostawić w domu wszystko, co posiadali. Zniszczeniu uległo wyposażenie mieszkania, odzież, sprzęt elektroniczny i meble – nic nie nadaje się już do użytku.

Podczas koncertu, na który wstępem były specjalne cegiełki odbyły się licytacje gadżetów. Wśród nich licytowano m. in. prezent od prezydenta RP Andrzeja Dudy, gadżet od prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka oraz od wójta Gminy Zamość Ryszarda Gliwińskiego. Licytowano także płyty z autografami, rękawice bokserską, czy koszulki z podpisami sportowców. W koncercie wystąpiły zespoły disco-polo z naszego regionu: Sonic, Tex, Baflo, Veegas, Power Play, Solaris.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem koncertu był Grzegorz Maluta.

Udało się zebrać łącznie 16 411 zł z czego licytacje przyniosły kwotę około 7500 zł. Najdroższymi gadżetami okazały się voucher do Coctail Event Baru za 720 zł, rycina od Prezydenta RP Andrzeja Dudy- 700 zł oraz pióro Prezydenta Zamościa Andrzeja Wnuka za 570 zł. \ Swoją zbiórkę przeprowadziła także Gmina Zamość, której udało się zebrać 993 złote.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *