Bohaterowie Gwiezdnych Wojen dla dzieci

Lorda Vader’a w towarzystwie dwóch szturmowców spotkać można było wczoraj (27 stycznia) w zamojskim markecie E. Leclerc. Pojawili się tam z upominkami dla dwóch wyjątkowych chłopców: Adriana Kielara i Mateusza Chruścińskiego, którzy na co dzień zmagają się z chorobami. W rolę postaci z sagi Star Wars wcielili się: przybyły ze Szczecina wielki fan sagi i kolekcjoner gadżetów z nią związanych Maciej Skawiński jako Lord Vader oraz Rafał Zwolak i Oskar Drabik jako dwaj szturmowcy.

Przyjechałem żeby spotkać się z chłopcami, którzy potrzebują odrobinę mocy. Jestem fanem Gwiezdnych Wojen, zajmuję się tym od wielu lat jak również pomocą dzieciom potrzebującym. W Zamościu jestem już po raz drugi przy okazji odwiedzając rodzinę – mówił Maciej Skawiński.

Lord Vader, który tym razem stanął po jasnej stronie mocy

Poza tym że pojawiliśmy się w kostiumach to jeszcze przywieźliśmy prezenty od innych ludzi dobrej woli. Dwa zestawy LEGO otrzymałem od przyjaciela Karola Holskiego z Żar, też wielkiego fana Gwiezdnych Wojen i człowieka wielkiego sercem. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz tu wrócimy– dodał Maciej Skawiński.

Zadowolenia chłopców nie dało się ukryć. Z resztą zobaczcie sami – te uśmiech mówią wszystko

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.