03-04.06.2013 r I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej w Zamościu.

3-4 czerwca 2013 r Stowarzyszenie,,Jesteśmy z Tobą – Bądż z Nami ” organizowało I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej ,, Piękna Nasza Polska Cała ” w klubie 3 batalionu zmechanizowanego ul. Piłsudskiego 36 w Zamościu.

W dniach 3-4 .06. odbyły się przesłuchania i eliminacje a 04.06.2013 r organizatorzy zaprosili na koncert galowy na godz. 17.30
Przesłuchania wokalne uczestnicy prezentowali przed jury w składzie ; Barbara Rabiega-Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namyslowskiego , Katarzyna Figura – wokalistka , Anna Chabros – wokalistka ,nauczyciel muzyki i Arkadiusz Grosman – kapelmistrz Nieetatowej Orkiestry Wojskowej w Zamościu.

W konkursie uczestniczyło 16 solistów i 10 zespołów. Koncert galowy rozpoczęła grupa ,,Gdzie diabeł nie może ” a następnie wyróżnieni uczestnicy.

Decyzją Jury najlepsi okazali się:
– w kategorii solista, wokalista : Aleksandra Kopera z  Zamościa,  Adrian Kieroński  z Lublina, Magdalena Głuszczak z Zamościa, Barbara Tymosz z Zamościa
W tej kategorii wyróżniono również solistów: Annę Polańską z Kielc, Cezarego  Budzaja z Zamościa, Karolinę Sobczuk z Zamościa i Wojciecha Kościuczyka z Lublina.

– w kategorii zespół wokalno-instrumentalny: Maria i Maciej Łyko z Hrubieszowa.
Edyta Prokopiuk i Grzegorz Kaproń z Zaburza, Natalia Sałek i Bartłomiej Rusztyn  z  Zamościa, Wyróżniono też w tej kategorii zespół FACE TU FACE” z JW 1230 w  Chełmie.

Współorganizator ; 3 batalion zmechanizowany w Zamościu .
Przedsięwzięcie dofinansowane z dotacji Ministerstwa Obrony Narodowej.

Zapraszamy na wspomnienia.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *