Salwy śmiechu i pozytywnych reakcji. Pomagamy wybrać prezent na 18 z humorem!

Na poważne upominki z okazji poważnych uroczystości jeszcze przyjdzie czas. Jeżeli otrzymałeś zaproszenie na osiemnaste urodziny, to doskonała okazja do kontynuowania młodzieńczej zabawy. Twój prezent powinien więc stanowić połączenie idealnie dopasowanego podarku, który będzie wywoływał u osoby obdarowywanej szczery uśmiech na twarzy. Humorystyczne akcesoria nie muszą kojarzyć się z tandetnymi, zupełnie nietrafionymi upominkami. I to udowodnimy Ci w naszym poradniku. Pomagamy wybrać idealny prezent na 18 z lekką dozą humoru. Przeczytaj artykuł tym bardziej, że uwzględniliśmy w nim wyłącznie sprawdzone propozycje. Są one prawdziwym hitem kilku ostatnich miesięcy. Brak pomyłki w tym przypadku masz więc gwarantowany!

Dopasuj upominek do solenizanta kup najlepszy prezent na 18 dla bliskiej Ci osoby

Żeby stworzyć idealny, humorystyczny prezent, warto zdobyć nieco więcej informacji na temat osoby obdarowywanej. Z jakiego powodu? To proste. Taki upominek powinien być maksymalnie dopasowany do solenizanta. Jeśli bezpośrednio nawiążesz do jego zainteresowania czy nawet do śmiesznej sytuacji z przeszłości, sukces masz zapewniony.

Sprawdzone inspiracje na zabawny prezent na 18

Następnie pozostaje podjąć decyzję co do formy wręczanego prezentu. Sklepy internetowe, takie jak chociażby MURRANO, w swoich asortymentach posiadają naprawdę duży wybór upominków stricte humorystycznych. I mowa tutaj nie tylko o dobrze znanych każdemu koszulkach z nadrukami. W taką rolę może wcielić się także plakat, torba na zakupy czy fotograficzny album. Ta ostatnia opcja to coś kreatywnego i wartego rozważenia zwłaszcza w sytuacjach, kiedy z solenizantem łączy Cię wiele wspomnień. Wydruk humorystycznych zdjęć i umieszczenie ich w specjalnym albumie będzie doskonałym pomysłem. Pamiętaj jednak o zostawieniu kilku pustych kartek. Wasza historia nie powiedziała przecież ostatniego słowa. Wybierając bawełniane akcesoria zadbaj o nadruk zawierający zabawne piktogramy bądź napisy. Może humorystyczna sytuacja z podwórka będzie tu dobrym pomysłem? Podobnie postępuj w przypadku plakatów. Fan opowieści o superbohaterach z pewnością będzie zadowolony z umieszczeniu go właśnie w takiej roli na posterze. Podobnie, jak fanka programów modowych z wyróżnienia dla miss bądź z okładki do popularnego, branżowego magazynu.

Sekret trafionych humorystycznych prezentów na 18? Personalizacja gadżetu!

Jeżeli prezent na 18 ze sklepu Murrano ma być udany, powinieneś go dodatkowo spersonalizować. Dobór upominku pod konkretne sytuacje oraz zainteresowania to tak naprawdę połowa sukcesu. W tym przypadku dodaj jeszcze coś od siebie. Coś, co będzie zwiększało wartość sentymentalną dla Twojego podarunku. W tę rolę doskonale wejdzie personalizacja. Drukowana lub grawerowana. Co może zawierać? Niech poniesie Cię wyobraźnia – to tak naprawdę jedyne ograniczenie w tego typu kwestiach. Polecamy jednak ponownie bezpośrednie nawiązanie do osoby obdarowywanej. Jej imię z pewnością będzie dobrym wyborem, ale to za mało. Umieść na prezencie ulubioną sentencję lub cytat z piosenki często nuconej przez solenizanta. A może jakiś zabawny tekst, wypowiedziany przez samą osobę obdarowywaną? Jesteśmy wręcz przekonani, że znajdziesz coś, co będzie tutaj idealnie pasowało. Z personalizacji w sklepie MURRANO warto skorzystać również z drugiego powodu. Jest ona całkowicie darmowa. Za dodatkowy nadruk lub grawerunek nic nie zapłacisz! Brzmi uczciwie, prawda? Nie zastanawiaj się więc ani sekundy dłużej!

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *