Naszyjniki męskie – must have na sezon jesień-zima

Naszyjniki należą do szczególnie lubianej przez mężczyzn biżuterii. W nadchodzącym sezonie staną się one bardzo modne. Projektanci dedykują naszyjniki Panom w każdym wieku. Niezależnie od tego, czy lubimy ubierać się elegancko, czy preferujemy sportowy styl, na pewno znajdziemy naszyjnik, który sprosta naszym oczekiwaniom. Efektowne naszyjniki mogą okazać się znakomitym pomysłem na prezent dla bliskiego nam mężczyzny.

Naszyjniki męskie – w czym możemy wybierać?

Wybór naszyjników męskich jest imponujący. Bez problemów powinniśmy znaleźć dodatki pasujące do naszych stylizacji – zarówno tych codziennych, jak i wyjściowych. Mężczyźni preferujący (lub zmuszeni ubierać się w ten sposób do pracy) minimalistyczny, elegancki styl ubierania chętnie wybierają naszyjniki z łańcucha. Modele cieszące się największą popularnością wykonane są ze srebrnej i złotej stali szlachetnej. Kiedy mamy na sobie garnitur zazwyczaj łańcuch chowamy pod ubraniem (nie eksponujemy go), co sprawia, że biżuteria ta staje się bardzo osobista. W takich wypadkach świetnie sprawdzają się naszyjniki z nieśmiertelnikami lub grawerem, na których możemy wyryć imiona najbliższych nam osób, życiowe motto, czy hasło, które motywuje nas do działania.

 Na eksponowanie naszyjnika możemy pozwolić sobie przy nieformalnych stylizacjach. Mężczyźni na co dzień noszą cieńsze i grubsze łańcuchy wykonane ze stali szlachetnej. Dużym zainteresowaniem (zwłaszcza wśród młodszych Panów) cieszą się modele z beadsami, a także naszyjniki z różnego rodzaju ozdobami (ostatnim krzykiem mody są metalowe krzyże i kotwice). W modzie są także naszyjniki z nieśmiertelnikami (często łączące nieśmiertelnik z dodatkową ozdobą).

Mężczyźni, którzy chcą, żeby ich naszyjnik był stale widoczny decydują się na modele ETNO, które są dość krótkie. Sposobem na bliższy kontakt z naturą jest noszenie naszyjników z kamieniami naturalnymi (niektórzy przekonują, że ozdoby tego typu mają zbawienny wpływ na nasze samopoczucie) takimi jak naszyjnik niesmiertlenik z lawą wulkaniczną

Jak wybrać idealny naszyjnik męski?

Idealny naszyjnik to taki, w którym czujemy się dobrze. Ma on umożliwić nam podkreślenie swojego indywidualnego stylu. W żadnym wypadku nie powinniśmy kierować się tylko i wyłącznie modą. Nawet jeżeli dodatek jest szalenie modny, ale my czujemy, że z nami nie rezonuje – poszukajmy czegoś innego.

Niezmiernie ważne jest, by dodatek ten wykonany był z solidnych, trwałych i bezpiecznych materiałów. Jeżeli jesteśmy uczuleni na metale szlachetne, nie musimy rezygnować z ulubionej biżuterii. Wybierajmy jednak naszyjniki z hipoalergicznej stali nierdzewnej. Duży wybór efektownych naszyjników w całości wykonanych ze stali lub posiadających stalowe elementy dostępny jest na tej stronie: https://www.manoki.pl/naszyjniki-meskie,k106.html.

Stal nierdzewna (nazywana także stalą chirurgiczną czy szlachetną) to surowiec, który idealnie nadaje się do produkcji biżuterii. Prezentuje się ona równie okazale jak złoto, czy srebro, a jednocześnie charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Naszyjniki wykonane ze stali nie tracą barwy nawet po długoletnim użytkowaniu. Są odporne na działanie wody, dlatego nie musimy obawiać się spacerowania z nimi w deszczu.

Naszyjniki męskie jako upominek dla bliskiego mężczyzny

Naszyjniki męskie bardzo często kupowane są jako prezent. Są odpowiednim upominkiem dla mężczyzny, z którym pozostajemy w bliskich relacjach – na przykład partnera, syna, taty, czy dziadka. Idealnym upominkiem wydają się naszyjniki z ozdobami, na których można grawerować (życzenia, imiona bliskich osób, i wiele innych).

Jednym z problemów, które napotkamy przy zakupie naszyjnika na prezent jest kwestia rozmiaru. Biżuteria tego typu nie może być ani zbyt długa, ani za krótka, dlatego lepiej jest upewnić się zawczasu jaki rozmiar jest odpowiedni.

Zalecamy też zwrócić uwagę w jaki sposób ubiera się osoba, której chcemy zrobić prezent. Czy preferuje stylizacje luźne, czy też jest eleganckim minimalistą. Jeżeli nosi biżuterię – zapamiętajmy, czy jest ona w odcieniu złota, czy srebra (będzie to dla nas cenna wskazówka podczas wyboru naszyjnika). Warto zdawać sobie sprawę, że ludzie często intuicyjnie wybierają taką biżuterię, która najlepiej pasuje do ich typu urody.

Advertisements
aktualności Zamość akcje charytatywne Zamość architektura Zamość atrakcje turystyczne Zamość baseny Zamość biegi uliczne Zamość biblioteki Zamość biznes Zamość dziedzictwo kulturowe Zamość eventy Zamość festiwale Zamość fitness Zamość galeria sztuki Zamość historia Zamość hotele Zamość imprezy kulturalne Zamość inicjatywy społeczne Zamość informacje Zamość inwestycje Zamość kino w Zamościu kluby muzyczne Zamość kluby sportowe Zamość koncerty muzyczne Zamość koncerty Zamość konferencje biznesowe Zamość kursy i szkolenia Zamość kawiarnie Zamość kulturalne Zamość lokalne firmy Zamość lokalne wiadomości Zamość maratony Zamość muzea Zamość muzeum Zamość noclegi Zamość oferty pracy Zamość organizacje pozarządowe Zamość parki Zamość pomoc społeczna Zamość portal informacyjny Zamość przedsiębiorstwa Zamość praca Zamość przewodnik po Zamościu projekcje filmowe Zamość rekonstrukcje historyczne Zamość restauracje Zamość rynek pracy Zamość siłownie Zamość spacery po Zamościu spektakle teatralne Zamość spotkania autorskie Zamość spotkania mieszkańców Zamość szkoły Zamość szlaki turystyczne Zamość targi biznesowe Zamość teatr w Zamościu turnieje sportowe Zamość uniwersytety Zamość wydarzenia edukacyjne Zamość wydarzenia historyczne Zamość wydarzenia kulturalne Zamość wydarzenia społeczne Zamość wydarzenia w Zamościu wiadomości z Zamościa wolontariat Zamość wykłady Zamość warsztaty artystyczne Zamość warsztaty Zamość wyścigi rowerowe Zamość wystawy artystyczne Zamość wystawy Zamość zabytki Zamościa zabytki Zamość zawody sportowe Zamość zamojska społeczność życie w Zamościu zwiedzanie Zamość Akademia Zamość radio zamość imprezy zamość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *