Webinarium – Problemy edukacji na odległość oraz jakie zmiany zaszły w środowisku domowym i szkolnym

Książnica Zamojska w Zamościu zwraca się z uprzejmą prośbą o promocję w szkołach i placówkach oświatowych organizowanego przez Książnicę Zamojską  webinarium ph. Jesteśmy na zdalnym. Będzie ono poświęcone problemowi edukacji na odległość oraz zmianom jakie zaszły w środowisku domowym i szkolnym w czasie epidemii.

Podejmiemy także próbę pokazania sposobu odnajdywania się w nowej rzeczywistości uczniów, rodziców i nauczycieli. Webinarium poprowadzi Pani Ida Falkiewicz – psycholog, psychoterapeuta i certyfikowany trener rodzicielski. Wydarzenie odbędzie się 9 grudnia 2020 r. w godzinach 14.00-15.00 w formie zdalnej. Zapisy przyjmujemy do dnia 8 listopada. Link do spotkania zostanie rozesłany najpóźniej 9 listopada do godz. 12.00. Webinarium będzie można śledzić, także na profilu Facebook Książnicy. Istnieje także możliwość otrzymania zaświadczenia o udziale w szkoleniu.

Wydarzenie jest skierowane do wszystkich zainteresowanych tym ważnym i aktualnym zagadnieniem, zwłaszcza  rodziców, nauczycieli i wychowawców. Mamy nadzieję na owocną współpracę przy tym przedsięwzięciu.

 Szczegółowych informacji udziela Wypożyczalnia Książki Mówionej i Zbiorów Multimedialnych Książnicy Zamojskiej tel. 84 627 11 54 wew. 28 (Książnica Zamojska)

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *