Horror na Roztoczu 2! – Nadchodzi!

podziekowanie_slid_2_b

12 marca o godzinie 15:00 zakończyła się akcja zbierania funduszy na realizację publikacji “Horror na Roztoczu 2”! Przez 43 dni można było wspierać projekt na portalu PolakPotrafi.pl. Akcja przebiegała dość dynamicznie i w zasadzie do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy uda się sfinansować projekt. Choć suma zebranych środków jest znacznie wyższa niż przy pierwszym projekcie z cyklu “Horror na Roztoczu” – dzisiaj możemy wspierającym i sobie pogratulować – udało się ją zebrać!

Łącznie projekt osiągnął 104% oczekiwanego wsparcia. To oznacza jedno – Roztocze ponownie nawiedzą bestie, duchy i niewyjaśnione zjawiska.

Dziękujemy wszystkim wspierającym na różne sposoby. Przy tej okazji chcemy wyszczególnić:
Ambasadora Honorowego Projektu – Właściciela marki HybridLizard, który zaledwie na kilka godzin przed końcem akcji dorzucił kilka ostatnich cegiełek, powodując że projekt został uwieńczony sukcesem.

Pozostaje nam teraz przejść do kolejnej fazy projektu i już niedługo (prawdopodobnie w kwietniu lub maju) zaprosić na premierę.

slider_3_po_akcji

Projekt “Horror na Roztoczu 2: Insomnia” to zbiór 15 opowiadań grozy, których akcja dzieje się na Roztoczu i w okolicach. Inicjatorem projektu jest Łukasz Kiełbasa i wszystkie opowieści są inspirowane jego snami. W projekcie wzięli udział utalentowani twórcy – pisarze: Dagmara Adwentowska, Sylwia Błach, Piotr Borowiec, Piotr Ferens, Artur Jastrzębowski, Renata Kiszczak, Marta Krajewska, Edward Mara, Leszek Siemiński, Juliusz Wojciechowicz, Marek Zychla i Łukasz Kiełbasa oraz ilustratorka: Asia Jedlińska!

To już druga książka sennej antologii, z akcją na Roztoczu. Pierwsza – “Horror na Roztoczu: Koszmar spoza granicy snów”, wciąż cieszy się dobrym odbiorem i jest komentowana zarówno przez recenzentów, czytelników jak i omawiana na konferencjach naukowych (np. Światy Grozy na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie).

W ramach projektu poza tworzeniem książek prowadzimy także Warsztaty Tworzenia Opowieści Niesamowitych (jednorazowe w szkołach i bibliotekach oraz cykliczne w Zamojskim Domu Kultury, w poniedziałki o 17) i odbywamy liczne spotkania autorskie. Naszym celem jest promocja młodych twórców oraz Roztocza, a także w przyszłości uczynienie naszej krainy Polską Stolicą Grozy!

Po więcej informacji zapraszamy na www.horrornaroztoczu.pl

podziekowanie_slid_3_warsztaty

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *