Zamość w drugim etapie konkursu „Świetlnej Stolicy Polski”

Rusza drugi etap Plebiscytu Miast. O dobroczynne nagrody od Grupy Energa, rywalizować będzie 16 najładniej oświetlonych miejscowości Polski – po jednej z każdego województwa. Lubelszczyznę reprezentuje Zamość, który w pierwszej turze pokonał m.in. Puławy oraz Lublin. Pozostali finaliści to: Aleksandrów Łódzki, Bydgoszcz, Częstochowa, Legnica, Łomża, Mrągowo, Nowa Sól, Olkusz, Opole, Ostrów Wielkopolski, Pelplin, Połczyn-Zdrój, Radom, Stalowa Wola i Starachowice.

Tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” i dodatkowa pula sprzętu AGD o wartości 40 tys. zł trafi do miasta, które wygra w głosowaniu na stronie SwiecSie.pl. Start drugiego etapu zaplanowany jest na 8 stycznia, potrwa on tydzień – do poniedziałku 15 stycznia.

Harmonogram finałowego etapu “Świeć się z Energą”

  • głosowanie na zwycięzcę ogólnopolskiego w II etapie plebiscytu miast: 8-15 stycznia 2018
  • przyjmowanie prac w konkursie fotograficznym na SwiecSie.pl: 15 stycznia 2018
  • przyjmowanie prac w konkursie #SwiecSie w mediach społecznościowych: 15 stycznia 2018

Więcej informacji o świątecznym plebiscycie miast i konkursach fotograficznych znajduje się na stronie SwiecSie.pl oraz profilach na portalach Facebook i Instagram.

Współorganizatorami i partnerami 9. edycji akcji “Świeć się z Energą” są: Grupa Energa, Grupa ZPR Media, spółka Energa Oświetlenie oraz oficjalny sklep akcji – sklep.energa.pl.

Inicjatorem akcji “Świeć się z Energą” jest Energa SA, spółka zarządzająca jedną z czterech największych grup energetycznych w Polsce, z wiodącą pozycją na polskim rynku pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej. Podstawowa działalność Grupy Energa obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną. Energa dostarcza i sprzedaje prąd ponad 3 mln klientów, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorcom.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *